Προϊόντα Κατηγορίας
F.F. Group Ράσπα Ημιστρόγγυλη με Λαβή
2.20€ – 2.90€Price range: 2.20€ through 2.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Ράσπα | 8″, 6″ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Knipex Ταναλάκι Ψιλή Μόνωση με Αυτιά Νο200mm
27.50€
Κωδικός:
6801200S2
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 200 mm |
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Κατασκευαστής | Knipex |
F.F. Group Κατσαβίδι Pro Grip Torx
2.60€ – 2.80€Price range: 2.60€ through 2.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396328945
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 25, 27, 30 |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Harden Γρασαδόρος Χείρος 900cc Διπλό Έμβολο
25.90€
Κωδικός:
5215670105
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| με Ρόδες | Όχι |
| Τύπος | Χειρός |
| Είδος | Γρασαδόρος |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Harden |
FF Group Αλλεν Σετ 10Τμχ (1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6-8-10)
5.40€
Κωδικός:
34754
| Βάρος | 0.35 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Βάρος | 0,480 kg |
Bulle Πιστόλι Βαφής Κάτω Δοχείου 2.5mm 66519
20.00€
Κωδικός:
66519
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πιστόλι Βαφής * |
| Τροφοδοσία | Αέρος * |
| Διάμετρος | 2.5 mm * |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πίεση (bar/psi) | 3/45 |
| Χωρητικότητα (c.c.) | 1000 |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Krausmann Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 950mm
172.00€
Κωδικός:
H04606
| Βάρος | 12.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Μήκος Ευθείας Κοπής | 950 mm |
| Τοποθέτηση | Χειρός |
| Υγρής Κοπής | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
Stanley Fatmax Εργαλειοθήκη δομικού αφρού FMST1-71219
51.90€
Κωδικός:
FMST1-71219
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστική |
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Με Διαχωριστικό | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
F.F. Group Διπλό Κλειδί Πολύγωνο Κυρτό
2.40€ – 8.80€Price range: 2.40€ through 8.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Μέγεθος | 6×7, 7×8, 8×9, 10×11, 12X13, 14X15, 16×17, 18×19, 20×22, 24×26, 24X27, 25X28 |
|---|---|
| Αριθμός Κεφαλών | Διπλό |
| Τύπος | Κυρτό |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Stanley Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα Π39.4xB22xΥ16.2cm
16.40€
Κωδικός:
1-79-216
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Με Διαχωριστικό | Ναι |
| με Ταμπακιέρα | Ναι |
| με Αφρό | Όχι |
| Υλικό | Πλαστική |
| Διαστάσεις | 39.4x22x16.2εκ. |
| Κατασκευαστής | Stanley |












