Προϊόντα Κατηγορίας
F.F. Group Κοφτάκι Μπετού με μουστάκι
6.00€ – 7.00€Price range: 6.00€ through 7.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.300 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 160 mm, 180 mm |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
Cat® Εργαλειοθήκη Πλάτης 17″ 1200D 980202N
73.90€
Κωδικός:
9080980202
| Βάρος | 1.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 43.2 × 33.6 × 22.27 cm |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Κατασκευαστής | CAT |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |
FF group Γερμανοπολύγωνο Κλειδί din 3113
1.50€ – 11.00€Price range: 1.50€ through 11.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Μέγεθος (mm) | 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 18x19mm, 19mm, 20mm, 21mm, 22mm, 23mm, 24mm, 25mm, 26mm, 27mm, 28mm, 30mm, 32mm |
| Σπαστό | Όχι |
| Καστάνιας | Όχι |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Κατσαβίδι Torx S/D
1.90€ – 4.30€Price range: 1.90€ through 4.30€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704305
| Κεφαλή Torx (T) | T10, T15, T20, T40, T8 |
|---|---|
| Μήκος | 100mm, 150mm, 75mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Τύπος Μύτης | Torx, Καστάνιας |
Benman Σπάτουλα Πλακιδίων Οδοντωτή με Inox Λάμα 200mm και Ξύλινη Λαβή
3.60€ – 3.70€Price range: 3.60€ through 3.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Σπάτουλα Πλακιδίων |
|---|---|
| Υλικό Λάμας | Inox |
| Υλικό Λαβής | Ξύλο |
| Δόντια | Ναι |
| Πλάτος | 200 mm |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαστάσεις | 12Χ12, 10Χ10, 6Χ6 |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 05.5x125mm
4.80€
Κωδικός:
70732
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707320 |
Bormann Pro Σετ 8 Κατσαβίδια BHT1664
19.00€
Κωδικός:
BHT1664
| Βάρος | 0.900 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bormann |
| Είδος | Σετ Κατσαβίδια |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 8 τμχ |
| Τεμάχια (Μύτες) | 8 τμχ |
Benman Κατσαβίδι Ακρίβειας Με Σετ 10 Μύτες
6.80€
Κωδικός:
70870
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Barcode Προϊόντος | 5204396708709 |
| Είδος | Κατσαβίδι με Μύτες |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Τεμάχια (Μύτες) | 10 τμχ |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Κατσαβίδι Αστέρι Μεγέθους Pz2x100mm
2.30€
Κωδικός:
72462
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Αστέρι |
| Μήκος | 100 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή (mm) | 2 mm |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz2 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396724624 |
Bulle Ηλεκτρικό Πιστόλι Σιλικόνης Μπαταρίας 18V Solo (χωρίς Μπαταρία και Φορτιστή)
55.00€
Κωδικός:
633083
Knipex Σωληνοκόφτης Χειρός 90 22 10 BK
28.90€
Κωδικός:
902210BK
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Χρήση | Χειρός |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Καθαρό Βάρος | 70 g |












