Αφροί Πολυουρεθάνης
Στο κατάστημά μας στις Αχαρνές-Μενίδι και online, προσφέρουμε ποιοτικούς αφρούς πολυουρεθάνης από κορυφαίες μάρκες, όπως Sika, Benman και Soudal. Αυτοί οι αφροί πολυουρεθάνης είναι ιδανικοί για κατασκευαστικές εφαρμογές. Προσφέρουν εξαιρετική μόνωση και σφράγιση για θερμομόνωση και πλήρωση κενών. Χάρη στην υψηλή τους ποιότητα, διασφαλίζουν αντοχή και αξιοπιστία σε κάθε έργο, από μικρές επιδιορθώσεις έως μεγάλες κατασκευές. Επισκεφθείτε μας ή περιηγηθείτε στο e-shop μας για να βρείτε τις καλύτερες λύσεις. Η εξειδικευμένη ομάδα μας είναι πάντα διαθέσιμη να σας παρέχει επαγγελματικές συμβουλές και υποστήριξη.
Soudal Σπρέι 500ml Πιστολιού Πολυουρεθάνης
4.90€
Κωδικός:
123001142
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Ποσότητα | 500 ml |
| Κατασκευαστής | Soudal |
Soudal Αφρός πολουρεθάνης πιστολιού κανονικής διόγκωσης 750ml
4.90€
Κωδικός:
122999142
| Βάρος | 0.850 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Πιστολιού |
| Ποσότητα | 750 ml |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Soudal |
Sika 520 Αφρός Πολυουρεθάνης Πιστολιού Χαμηλής Διόγκωσης 750ml
5.90€
Κωδικός:
592042
| Βάρος | 0.800 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Πιστολιού |
| Είδος | Χαμηλής Διόγκωσης |
| Ποσότητα | 750 ml |
| Κατασκευαστής | Sika |
Soudal Soudafoam Αφρός Πολυουρεθάνης Πιστολιού Χαμηλής διόγκωσης 750ml
5.90€
Κωδικός:
21756
| Βάρος | 0.8 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Πιστολιού |
| Ποσότητα | 0.75L |
| Κατασκευαστής | Soudal |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Benman PU PRO55 Αφρός Πολυουρεθάνης Πιστολιού Χαμηλής Διόγκωσης 750ml
5.90€
Κωδικός:
73018
| Βάρος | 0.976 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 7 × 33 cm |
| Θερμοκρασία εφαρμογής | +5oC -+30oC |
| Χρόνος δημιουργίας επιδερμίδας | <10min Χρόνος κοπής <40min |
| Απόδοση | εώς 41L |
| Χρόνος πλήρους σκλήρυνσης | 24h |
| Διάρκεια ζωής | 12μήνες |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Ποσότητα | 0.75L |
Soudal Αφρός Pu Χαμηλής Διόγκωσης Soudafoam X-Tra 1K 750ml
5.90€
Κωδικός:
22114
| Βάρος | 0.850 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Χειρός |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Είδος | Χαμηλής Διόγκωσης |
| Ποσότητα | 750 ml |
| Κατασκευαστής | Soudal |
Logo Economy γεμιστικός Αφρός Πολυουρεθάνης Πιστολιού 750ml
5.90€
Κωδικός:
66ΓΒ60
| Βάρος | 0.800 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Πιστολιού |
| Ποσότητα | 750 ml |
| Κατασκευαστής | Logo |












