Φυσητήρες
Ανακαλύψτε τους κορυφαίους φυσητήρες στο κατάστημά μας στις Αχαρνές-Μενίδι και online στο e-makantasis.gr. Διαθέτουμε φυσητήρες από τις καλύτερες μάρκες, όπως Bosch, Flex, Bulle και Kraft, σχεδιασμένους για αποδοτική και γρήγορη απομάκρυνση φύλλων και άλλων υπολειμμάτων. Οι φυσητήρες μας προσφέρουν ισχυρή απόδοση και εργονομικό σχεδιασμό, κάνοντάς τους ιδανικούς για επαγγελματική και οικιακή χρήση. Επωφεληθείτε από τις οικονομικές τιμές μας και εξοπλιστείτε με τα καλύτερα εργαλεία της αγοράς!
Bulle 633368 Επαναφορτιζόμενος Φυσητήρας – Αναρροφητήρας 18V (Solo) με 3 Ακροφύσια
39.00€
Κωδικός:
633368
Bulle Φυσητήρας Χειρός Ηλεκτρικός 600W με Ρύθμιση Έντασης
40.80€
| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 600W |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Τύπος | Χειρός |
| με Ροδάκια | Όχι |
| Με Ρύθμιση Έντασης | Ναι |
| Βάρος Συσκευασίας | 1.95 Κιλά |
Bulle 63486 Ηλεκτρικός Φυσητήρας & Αναρροφητήρας 600W με Ρύθμιση Έντασης
45.00€
Κωδικός:
63486
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 600 Watt |
| Τύπος | Χειρός |
| Σάκος Συλλογής | Ναι |
| με Ρύθμιση Έντασης | Ναι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
KRAUSMANN U38020 Επαναφορτιζόμενος Φυσητήρας & Αναρροφητήρας 20V με 1 Μπαταρία 2Ah & Φορτιστή & Τσάντα μεταφοράς
72.00€
Κωδικός:
U38020-12S
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0 – 16000 rpm |
| Μέγιστος όγκος αέρα | 0 – 2.5 m³/min |
| Στάθμη θορύβου | 98 dB |
| Σάκος συγκέντρωσης σκόνης | 1.5 L |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
KRAUSMANN U38020 Επαναφορτιζόμενος Φυσητήρας & Αναρροφητήρας 20V με 1 Μπαταρία 4Ah & Φορτιστή & Τσάντα μεταφοράς
92.00€
Κωδικός:
U38020-14S
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0 – 16000 rpm |
| Μέγιστος όγκος αέρα | 0 – 2.5 m³/min |
| Στάθμη θορύβου | 98 dB |
| Σάκος συγκέντρωσης σκόνης | 1.5 L |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
Bosch GBL 18V-120 Φυσητήρας Χειρός Μπαταρίας Solo
98.90€
Κωδικός:
42521
| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Χειρός |
| Βάρος | 1,1 kg |
| με Ροδάκια | Όχι |
| με Ρύθμιση Έντασης | Όχι |
| Όγκος Παροχής Αέρα | 120 m³/h |
| Ταχύτητα Αέρα | 270 km/h |
| Αριθμός Μπαταριών | |
| Κατασκευαστής | Bosch |
| Volt | 18 V |
| Ah | 9 Ah |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Flex Bw 18.0-EC Φυσητήρας Χειρός Μπαταρίας με Ρύθμιση Έντασης Solo
99.00€
Κωδικός:
472913
| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος | Χειρός |
| Mε Ρύθμιση Έντασης | Ναι |
| Mε Ροδάκια | Όχι |
| Ταχύτητα Αέρα | 288 km/h |
| Βάρος | 3,11 kg |
| Barcode | 4030293211711 |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |












