Φυσητήρες
KRAUSMANN U38020 Επαναφορτιζόμενος Φυσητήρας & Αναρροφητήρας 20V με 1 Μπαταρία 5Ah & Φορτιστή & Τσάντα μεταφοράς
102.00€
Κωδικός:
U38020-15S
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0 – 16000 rpm |
| Μέγιστος όγκος αέρα | 0 – 2.5 m³/min |
| Στάθμη θορύβου | 98 dB |
| Σάκος συγκέντρωσης σκόνης | 1.5 L |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
Dewalt Φυσητήρας Χειρός Μπαταρίας 18V Solo με Ρύθμιση Έντασης & Μέγιστη Ταχύτητα Αέρα 288km/h
103.90€
Κωδικός:
DCV100
Stanley Φυσητήρας Χειρός 20V με 1 Μπαταρία 4Ah
202.27€
| Βάρος | 3.6 κ. |
|---|---|
| Σάκος Συλλογής | Όχι |
| Ιμάντας Ώμου | Όχι |
| Ακροφύσιο | Όχι |
| AhΠερισσότερα αμπέρ σημαίνει ότι ο τροχός θα δουλεύει για περισσότερη ώρα μέχρι να αδειάσει η μπαταρία. Συνήθως 5 με 6 αμπέρ (Ah) είναι αρκετά για τις περισσότερες εργασίες. | 4 Ah |
| Volt | 20 V |
| Αριθμός Μπαταριών | 1 |
| με Ροδάκια | Όχι |
| Όγκος Παροχής Αέρα | 558 m³/h |
| Ταχύτητα Αέρα | 160 km/h |
| με Ρύθμιση Έντασης | Ναι |
| Brushless | Ναι |
| Τύπος | Χειρός |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |












