Λάστιχα Ποτίσματος
Nakayama Λάστιχο Ποτίσματος Poseidon 1/2″ 15m
14.00€
Κωδικός:
GH1215
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Πίεση | 12 bar |
| Μήκος | 15 m |
| Διάμετρος | 1/2 “ |
| Τύπος | Ποτίσματος |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Nakayma |
Benman Λάστιχο Ποτίσματος Flex Pro 1/2″
18.90€ – 63.00€Price range: 18.90€ through 63.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Μήκος | 15 m, 25 m, 50 m |
| Αντοχή σε Θερμοκρασίες | -10℃ έως +50℃ |
| Υλικό Κατασκευής | Εξωτερική Επίστρωση PVC |
| Μέγιστη Πίεση | 34 bar |
| Διάμετρος | 1/2″ (Ίντσα) |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Gardena Λάστιχο Ποτίσματος Flex Comfort 1/2″ 10m
19.50€
Κωδικός:
18030
| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Πίεση | 25 bar |
| Μήκος | 10 m |
| Διάμετρος | 1/2 “ |
| Τύπος | Ποτίσματος |
| Κατασκευαστής | Gardena |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Gardena Λάστιχο Ποτίσματος Flex Comfort 1/2″ 30m
50.00€
Κωδικός:
18036-20
| Βάρος | 3.8 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Ποτίσματος |
| Μήκος | 30 m |
| Διάμετρος | 1/2 “ |
| Πίεση | 25 bar |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Gardena |
Λάστιχο Gardena Comfort Flex 1/2″ 50m
82.00€
Κωδικός:
18039-20
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Διάμετρος λάστιχου | 13 mm |
| Πίεση | 25 bar |
| Εγγύηση Gardena | 20 χρόνια εγγύηση |
| Κατασκευαστής | Gardena |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Διάμετρος | 1/2 “ |












