Παλάγκα Ηλεκτρικά
Express Ηλεκτρικό Παλάγκο Συρμ/νου 150/300KG 18M 63021
109.00€
Κωδικός:
63021
| Βάρος | 16 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Αντοχή | 150 / 300 kg |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Κατασκευαστής | Express |
| Στάθμη Ηχητικής Πίεσης | 71 dB(A) |
| Λίπανση | NLGI 3 |
| Πάχος Συρματόσχοινου | 3 mm |
| Μήκος Συρματόσχοινου | 18 m |
Ηλεκτρ. Παλάγκο Συρμ/νου Express 200/400KG 12m 63022
139.00€
Κωδικός:
63022
| Βάρος | 15.5 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ισχύς | 1000W |
| Αντοχή | 200 / 400 kg |
| Βαθμός Προστασίας | IP54 |
| Ικανότητα με Διπλό Σύρμα (kg/m) | 400/6 |
| Ικανότητα με Μονό Σύρμα (kg/m) | 200/12 |












