| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Εμβέλεια Ταλάντωσης | 1,6 mm |
| Ισχύς | 160 W |
| Είδος | Πολυτριβείο |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Στροφές | 12000 rpm |
| Θόρυβος | 80 dB |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
Δομικά Υλικά
Είδη Προστασίας
Είδη Κήπου
Εργαλεία Χειρός
Είδη Σπιτιού
Ηλεκτρικά Εργαλεία
Ηλεκτρολογικά Είδη
Χρώματα
Υδραυλικά
Τελευταία Τεμάχια – Outlet
Προσφορές
Νέα Προϊόντα