Φαλτσοπρίονα - Παγκοπρίονα
BULLE Φαλτσοπρίονο Πάγκου 633031 Φ210 1400W
111.00€
Κωδικός:
633031
| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bulle |
| Διαθεσιμότητα | Εκτός Αποθέματος * |
| Σάκο συλλογής σκόνης | 1400 Watt |
| Τάση | 230V-240V/50Hz |
F.F Group Φαλτσοπρίονο Radial SCMS 254 Plus
269.00€
Κωδικός:
46613
| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 82 × 54 × 43 cm |
| Ισχύς | 2000 W |
| Τροφοδοσία | Ρεύμα |
| Διάμετρος Δίσκου | 254 mm |
| Χωρίς Καρβουνάκια | Όχι |
| Δύο Εργασιών | Όχι |
| Συρόμενο (Radial) | Ναι |
| Οδηγός Κοπής (laser) | Ναι |
| με Σάκο Σκόνης | Ναι |
| Ομαλής Εκκίνησης (Soft Start) | Όχι |












