Προϊόντα Κατηγορίας
Κλειδιά Torx Άλεν με τρύπα CrV σετ 9τμχ Harden
6.50€
Κωδικός:
5204540607
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μεγέθη (σετ 9τμχ) | Τ10, Τ15, Τ20, Τ25, Τ27, Τ30, Τ40, Τ45, Τ50mm |
| Διαστάσεις | 7-18cm |
| Κατασκευαστής | Harden |
Bulle Καρφωτικό Αέρος T50
63.00€
Κωδικός:
47887
| Βάρος | 2.43 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Πίεση | 8 bar |
| Βελονάκι | FT Τύπου 14 |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Knipex SmartGrip Γκαζοτανάλια 1¼” 250mm 8501250
54.50€
Κωδικός:
8501250
| Βάρος | 0.500 κ. |
|---|---|
| Άνοιγμα Σιαγόνας | 1¼ “ |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Μήκος | 250 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
F.F. Group Πένσα Ίσια Ηλεκτρολόγου
7.40€ – 9.00€Price range: 7.40€ through 9.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
|---|---|
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Είδος | Πένσα |
| Μέγεθος | 160 mm, 180 mm, 200 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Harden Σετ Ποτυροτρύπανα Bi-Metal 11 Τεμαχίων
44.60€
Κωδικός:
5211610597
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 11 |
| Υλικό | Bi-Metal HSS |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820858107 |
Stanley Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα Π39.4xB22xΥ16.2cm
16.40€
Κωδικός:
1-79-216
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Με Διαχωριστικό | Ναι |
| με Ταμπακιέρα | Ναι |
| με Αφρό | Όχι |
| Υλικό | Πλαστική |
| Διαστάσεις | 39.4x22x16.2εκ. |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Τσάντα Εργαλείων Πλάτης Μαύρη
48.90€
Κωδικός:
STST1-72335
| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30.5 × 18.5 × 47.5 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
FF Group Πενσα για Κλιπ RJ11-RJ45 23058
14.50€
Κωδικός:
23058
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396230583 |
Yato Εκχειλωτικό Σωληνών 16/20/25mm YT-22373
6.50€
Κωδικός:
YT-22373
| Κατασκευαστής | Yato |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083223730 |
Stanley Αλλεν Λαβής Σετ 8 Τεμαχίων 1,5 – 6mm
4.90€
Κωδικός:
4-69-261
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Stanley |
DeWalt DT70742-QZ Σετ Μύτες Flextorq 33 Τεμαχίων σε Κασετίνα
34.60€
Κωδικός:
DT70742-QZ
| Είδος | Εξαρτήματα Δράπανου |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Torq |
| Τεμάχια | 33 τμχ |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |












