Προϊόντα Κατηγορίας
Yato Κλειδιά Τάπας Λαδιού Σετ 6 Τεμαχίων YT-05997
13.90€
Κωδικός:
YT-05997
| Τεμάχια | 6 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Yato |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083057298 |
Stanley Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη 1-96-193
33.90€
Κωδικός:
1-96-193
| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Μεταφορά | Ώμου |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Bulle 66513 Πιστόλι Βαφής Αέρος Άνω Δοχείου 1.0mm
19.00€
Κωδικός:
66513
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Άνω Δοχείου |
| Διάμετρος Μπεκ | 1 mm |
| Τεχνολογία Ψεκασμού | HVLP |
| Χωρητικότητα (c.c.) | 125 |
| Πίεση (bar/psi) | 3/45 |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Σταυρός Μεγέθους PH0x75mm
1.80€
Κωδικός:
70472
| Βάρος | 0.200 κ. |
|---|---|
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Κεφαλή Σταυρού | (PH)PH0 |
| Τύπος Μύτη | Σταυρός |
| Μήκος | 75 mm |
| Είδος | Μονό |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704725 |
Knipex Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων με Μήκος 135mm ErgoStrip
45.90€
Κωδικός:
169501SB
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Κουτί |
| Μήκος | 135 mm |
| Είδος Καλωδίου | Ομοαξονικό |
| Με Κόφτη | Όχι |
| Ελάχιστη Διάμετρος Καλωδίου | 0,2 mm |
| Διαμορφωμένες Υποδοχές | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Καλωδίου | 13 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Yato Ανυψωτικό Αέρος 135Kg ΥΤ-67383
8.90€
Κωδικός:
ΥΤ-67383
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Είδος | Αερόσακος Ανύψωσης |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Yato |
Krausmann Καλέμι οκτάγωνο (H03316)
4.60€
Κωδικός:
5212000743862
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 250 × 23 × 16 cm |
| Είδος | Καλέμι οκτάγωνο |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
Benman Πενσα 140mm 70751
9.90€
Κωδικός:
70751
| Μήκος | 140mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707511 |












