Προϊόντα Κατηγορίας
FF Group Κατσαβίδι Καρυδάκι Pro grip
5.70€ – 6.80€Price range: 5.70€ through 6.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
|---|---|
| Καθαρό Μήκος | 125mm |
| Μέγεθος | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 |
Harden 610150 Πριτσιναδόρος Ψαλιδωτός / Οροφής M3-M12
48.90€
Κωδικός:
5211610150
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Περιέχει μύτες | M3, M4, Μ5, Μ6, Μ8, Μ10, Μ12. |
| Μήκος | 370mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Harden |
F.F. Group Πλαγιοκόφτης Πλάγιο CR-V
7.00€ – 8.50€Price range: 7.00€ through 8.50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πλαγιοκόφτης |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μέγεθος | 170 mm, 190 mm |
Benman Σετ 9 Κλειδιά Torx σε Σχήμα L
19.00€
Κωδικός:
70402
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Μέγεθος Κεφαλής | T8 |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαστάσεις | (8-10-15-20-25-27-30-40-45) |
KDS Jumbo Megalock X Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά
6.40€ – 8.70€Price range: 6.40€ through 8.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Αυτόματη Επαναφορά | Ναι |
| με Μαγνήτη | Όχι |
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| Μήκος | 3.5 m, 5,5 m |
| Πλάτος | 19 mm |
| Κατασκευαστής | Megalock |
Stanley Sort Master Ταμπακιέρα Εργαλείων 17 Θέσεων με Ρυθμιζόμενα Χωρίσματα Μαύρη
12.20€
Κωδικός:
1-94-745
| Ρυθμιζόμενα Διαχωριστικά | Ναι |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Αριθμός Θέσεων | 17 |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι 08x150mm
4.20€
Κωδικός:
5204396704497
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Ίσιο
2.20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
704
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Μήκος | 40mm |
| Μέγεθος | Νάνος |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Διαστάσεις Κεφαλής | 1,4 mm, 2,4 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 2x100mm
4.90€
Κωδικός:
70742
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Αστέρι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μήκος | 100 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz2 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707429 |
Benman Μυτοτσίμπιδο 140mm 70748
14.90€
Κωδικός:
70748
| Μήκος | 140mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707481 |












