Προϊόντα Κατηγορίας
Dewalt Ταμπακιέρα Εργαλείων 10 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη 55x37x13εκ
68.30€
Κωδικός:
DWST83394-1
Benman Μυτοτσίμπιδο 140mm 70748
14.90€
Κωδικός:
70748
| Μήκος | 140mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707481 |
F.F. Group Ράσπα Ημιστρόγγυλη με Λαβή
2.20€ – 2.90€Price range: 2.20€ through 2.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Ράσπα | 8″, 6″ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι με Μήκος 150mm
4.20€ – 4.90€Price range: 4.20€ through 4.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | 8, 9, 10, 11, 12, 13 |
Stanley Εργαλειοθήκη Πλαστική SERIES2000
31.90€
Κωδικός:
1-92-067
| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Υλικό | Πλαστική |
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Stanley Θήκη Δερμάτινη Μάυρη Διπλή Με Ζώνη 5Θήκες & 1Θήκη Για Σφυρί
46.90€
Κωδικός:
STST1-80113
| Βάρος | 1.250 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 145 × 9 × 26 cm |
| Θέσεις | 6 |
| Υλικό | Δέρμα |
| Στηριξη Σφυριού | Ναι |
| Τύπος | Ζώνη |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Stanley Τσάντα Εργαλείων Ώμου Ανοιχτού Τύπου Μαύρη 18lt 3253563
28.60€
Κωδικός:
1-96-182
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μέγιστο Φορτίο | 15 kg |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Συνολικές Διαστάσεις | 44x25x28εκ. |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Εργαλειοθήκη & Ταμπακιέρα Με 20 Θέσεις STST1-71963 Π31.2xB23.4xΥ42.6cm
41.90€
Κωδικός:
STST1-71963
F.F. Group Σετ 9 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
9.50€
Κωδικός:
34757
| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Κωδικός Εργοστασίου | 34757 |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
Benman Αλλεν Turbal Extra Long Σετ 9Τμχ
16.00€
Κωδικός:
70401
| Βάρος | 0.35 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |












