Προϊόντα Κατηγορίας
Dewalt Ταμπακιέρα Εργαλείων 10 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη 55x37x13εκ
68.30€
Κωδικός:
DWST83394-1
Stanley Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη
25.90€
Κωδικός:
1-96-183
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44.7 × 23.5 × 27.5 cm |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
F.F. Group Λίμα Πολλαπλής Χρήσης Τρίγωνη
7.20€ – 8.00€Price range: 7.20€ through 8.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Με Λαβή | 8″, 10″ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
F.F. Group Ράσπα Ημικυκλική
3.80€ – 4.80€Price range: 3.80€ through 4.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Λαβή | 10”, 12″ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Knipex Πλαγιοκόφτης Ηλεκτρολόγου Πλευρικής Κοπής Μήκους 125mm
23.90€
Κωδικός:
7803125
| Βάρος | 0.150 κ. |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Μέγεθος | 125 mm |
| Είδος | Πλαγιοκόφτης |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Τύπου Robertson #3x150mm
3.40€
Κωδικός:
72467
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Τετράγωνο |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396724679 |
Kubala ECO LINE Σπάτουλα Inox με Αδιάβροχη Λαβή Σύνθετου Ξύλου (200mm / 300mm)
3.20€ – 3.90€Price range: 3.20€ through 3.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
F.F. Group Μαγνητικό Κατσαβίδι Ίσιο
1.60€ – 3.80€Price range: 1.60€ through 3.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Μαγνητικό |
| Μήκος | 75 mm, 100 mm, 125 mm, 175 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Bulle Μέγγενη Πάγκου Σταθερή
18.00€ – 29.90€Price range: 18.00€ through 29.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100mm, 125mm, 150mm, 80mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
F.F. Group Βελόνι CR-V με Λαστιχένια Λαβή 4x305mm
10.50€
Κωδικός:
23016
| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
F.F. Group Κοφτάκι Μπετού με μουστάκι
6.00€ – 7.00€Price range: 6.00€ through 7.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.300 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 160 mm, 180 mm |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |












