Προϊόντα Κατηγορίας
Krausmann Handtools Κοπίδι Πλακέ
6.50€ – 7.20€Price range: 6.50€ through 7.20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Krausmann |
| Μήκος | 250 mm, 300mm |
Benman Κατσαβίδι Σταυρός
1.80€ – 3.50€Price range: 1.80€ through 3.50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704381
| Μήκος | 100mm, 150mm, 200mm, 75mm |
|---|---|
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH0, PH1, PH2, PH3 |
| Είδος | Μονό |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Stanley Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη 1-96-193
33.90€
Κωδικός:
1-96-193
| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Μεταφορά | Ώμου |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Cat® Εργαλειοθήκη Πλάτης 17″ 1200D 980202N
73.90€
Κωδικός:
9080980202
| Βάρος | 1.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 43.2 × 33.6 × 22.27 cm |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Κατασκευαστής | CAT |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι 09x150mm
4.30€
Κωδικός:
5204396704503
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι με Μήκος 150mm
4.20€ – 4.90€Price range: 4.20€ through 4.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | 8, 9, 10, 11, 12, 13 |
Knipex Cobra Γκαζοτανάλια 2″ 250mm
35.90€
Κωδικός:
8702250
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 250 mm |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Knipex Γκαζοτανάλια 2″ 250mm 86 03 250
69.20€
Κωδικός:
8603250
| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Άνοιγμα Σιαγόνας | 2 “ |
| Σετ | Όχι |
| Τύπος | Γκαζοτανάλια |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Καθαρό Βάρος | 465 g |
| Κεφαλή | επιχρωμιωμένο |
| Πάχος σιαγόνας (άρθρωση) (B2) | 8,0 mm |
| Πάχος άρθρωσης (Β3) | 14,0 mm |
| Πάχος άκρων (Β1) | 8,0 mm |
| Θέσεις ρύθμισης | 19 |
| Δυνατότητα σε παξιμάδια (απέναντι ίσιες πλευρές) | 52 mm |
Κατσαβίδι ff group robertson (rb)
2.30€
Κωδικός:
32888
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Τετράγωνο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Μαγνητικό |
| Μήκος | 80 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Barcode | 5204396328884 |












