Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Ίσιο Vde 6.5x150mm
4.70€
Κωδικός:
70733
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Ίσιο, Καρυδάκι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707337 |
Harden Ματσακόνι Ελατήριο 500gr
5.90€
Κωδικός:
6959820821620
| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Είδος | Σφυρί |
| Βάρος | 500gr |
| Λαβή | Μεταλλική |
| Κοντάρι | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Harden |
F.F. Group Διπλό Κλειδί Πολύγωνο Κυρτό
2.40€ – 8.80€Price range: 2.40€ through 8.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Μέγεθος | 6×7, 7×8, 8×9, 10×11, 12X13, 14X15, 16×17, 18×19, 20×22, 24×26, 24X27, 25X28 |
|---|---|
| Αριθμός Κεφαλών | Διπλό |
| Τύπος | Κυρτό |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
BULLE BLE-70 Πιστόλι Βαφής Άνω Δοχείου 600ml με Μπεκ 1.5mm
18.00€
Κωδικός:
66521
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τύπος | BLE-70 |
| Μπεκ | 1,5 mm |
| Πίεση | 3/45 bar/psi |
| Χωρητικότητα | 600 c.c. |
| Κατασκευαστής | Bulle |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH VDE 0x60mm
2.80€
Κωδικός:
70736
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Βάρος | 1 kg |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707368 |
F.F. Group Βελόνι CR-V με Λαστιχένια Λαβή 4x305mm
10.50€
Κωδικός:
23016
| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Smirdex (270) Γυαλόχαρτο νερού 230x280mm(1 τμχ)
0.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κιτ Ξύστρας Στόκου με 5 Σπάτουλες και Με Δυνατότητα Εναλλαγής Bihui PTKSK6
32.90€
Κωδικός:
BIHTKPF
| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bihui |
FF group Γερμανοπολύγωνο Κλειδί din 3113
1.50€ – 11.00€Price range: 1.50€ through 11.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Μέγεθος (mm) | 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 18x19mm, 19mm, 20mm, 21mm, 22mm, 23mm, 24mm, 25mm, 26mm, 27mm, 28mm, 30mm, 32mm |
| Σπαστό | Όχι |
| Καστάνιας | Όχι |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Krausmann Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 1520mm
285.00€
Κωδικός:
H04612
| Διάμετρος Δίσκου | 16 mm |
|---|---|
| Μήκος Διαγώνιας Κοπής | 1520 mm |
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Stanley FatMax Pro Ταμπακιέρα Εργαλείων 14 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη
27.50€
Κωδικός:
FMST1-75779












