Προϊόντα Κατηγορίας
Κατσαβίδι ff group robertson (rb)
2.30€
Κωδικός:
32888
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Τετράγωνο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Μαγνητικό |
| Μήκος | 80 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Barcode | 5204396328884 |
F.F. Group Πένσα Ίσια Ηλεκτρολόγου
13.00€ – 14.50€Price range: 13.00€ through 14.50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Stanley FatMax Τσάντα Εργαλείων Πλάτης Μαύρη
66.90€
Κωδικός:
1-95-611
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 27 × 46 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Bulle 66513 Πιστόλι Βαφής Αέρος Άνω Δοχείου 1.0mm
19.00€
Κωδικός:
66513
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Άνω Δοχείου |
| Διάμετρος Μπεκ | 1 mm |
| Τεχνολογία Ψεκασμού | HVLP |
| Χωρητικότητα (c.c.) | 125 |
| Πίεση (bar/psi) | 3/45 |
| Κατασκευαστής | Bulle |
FF Group Τσιμπίδα Υδραυλικών 90° Ισια 3/4 45592
12.80€
Κωδικός:
45592
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396455924 |
Harden 610150 Πριτσιναδόρος Ψαλιδωτός / Οροφής M3-M12
48.90€
Κωδικός:
5211610150
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Περιέχει μύτες | M3, M4, Μ5, Μ6, Μ8, Μ10, Μ12. |
| Μήκος | 370mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Harden |
Benman Τάκος Σφουγγάρι 4 Πλευρών – 100×68×25mm
0.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος












