Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 2x100mm
4.90€
Κωδικός:
70742
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Αστέρι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μήκος | 100 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz2 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707429 |
F.F. Group 44958 Λίμα Μετάλλου Πλακέ με Λαβή
6.60€
Κωδικός:
5204396229983
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μήκος | 135mm |
Knipex Πλαγιοκόφτης Ηλεκτρολόγου Πλευρικής Κοπής Μήκους 125mm
23.90€
Κωδικός:
7803125
| Βάρος | 0.150 κ. |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Μέγεθος | 125 mm |
| Είδος | Πλαγιοκόφτης |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Bulle Πιστόλι Βαφής Κάτω Δοχείου 2.5mm 66519
20.00€
Κωδικός:
66519
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πιστόλι Βαφής * |
| Τροφοδοσία | Αέρος * |
| Διάμετρος | 2.5 mm * |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πίεση (bar/psi) | 3/45 |
| Χωρητικότητα (c.c.) | 1000 |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Stanley Θήκη Δερμάτινη Μάυρη Διπλή Με Ζώνη 5Θήκες & 1Θήκη Για Σφυρί
46.90€
Κωδικός:
STST1-80113
| Βάρος | 1.250 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 145 × 9 × 26 cm |
| Θέσεις | 6 |
| Υλικό | Δέρμα |
| Στηριξη Σφυριού | Ναι |
| Τύπος | Ζώνη |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Ίσιο ESD 3.0x75mm
2.50€
Κωδικός:
70466
| Τύπος Μύτης | Ίσιο, Καστάνιας |
|---|---|
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Barcode | 5204396704664 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Stanley Essential Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
10.90€
Κωδικός:
STST1-75518
| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 40.6 × 19.5 cm |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Καθαρό Βάρος | 0.9 kg |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 3x100mm
3.00€
Κωδικός:
70730
| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707306 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Τύπος | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μήκος | 100mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
FF Group Αλλεν Σετ 10Τμχ (1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6-8-10)
5.40€
Κωδικός:
34754
| Βάρος | 0.35 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Βάρος | 0,480 kg |
FF Group Γερμανικό Κλειδί Din 3110
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
1.50€ – 5.70€Price range: 1.50€ through 5.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Μέγεθος Κεφαλής | 10X11, 12X13, 14X15, 16X17, 20X22, 21X23, 24X26, 6X7, 8X9 |
| Αριθμός Κεφαλών | Διπλό |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
F.F. Group Σετ 9 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
9.50€
Κωδικός:
34757
| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Κωδικός Εργοστασίου | 34757 |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |












