Προϊόντα Κατηγορίας
BULLE Εξάγωνο Αεροκόπιδο 10mm σε Κασετίνα με 5 Κοπίδια 42718
61.43€
Κωδικός:
42718
| Βάρος | 3.20 κ. |
|---|---|
| Είδος | Αεροκόπιδο |
| Πίεση Λειτουργίας | 6,2 bar |
| Είσοδος (Σπείρωμα θηλ.) | 1/4″ |
| Κρούσεις (bpm) | 3200 |
| Κατασκευαστής | Bulle |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Harden Πλαγιοκόφτης Mini 5.5 inch BT 5214660618
3.00€
Κωδικός:
5214660618
| Μήκος | 140mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820856004 |
Harden Γρασαδόρος Χείρος 900cc Διπλό Έμβολο
25.90€
Κωδικός:
5215670105
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| με Ρόδες | Όχι |
| Τύπος | Χειρός |
| Είδος | Γρασαδόρος |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Harden |
Harden Βαλίτσα Εργαλείων Πλαστική με Χειρολαβή Αλουμινίου 18”
16.50€
Κωδικός:
520353
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Βαλίτσα |
| Υλικό | Αλουμινίου |
| Κατασκευαστής | Harden |
FF Group Καρυδάκι 1/2″ 13mm
1.30€
Κωδικός:
35018
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396350182 |
Yato Κλειδιά Τάπας Λαδιού Σετ 6 Τεμαχίων YT-05997
13.90€
Κωδικός:
YT-05997
| Τεμάχια | 6 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Yato |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083057298 |
Harden 610150 Πριτσιναδόρος Ψαλιδωτός / Οροφής M3-M12
48.90€
Κωδικός:
5211610150
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Περιέχει μύτες | M3, M4, Μ5, Μ6, Μ8, Μ10, Μ12. |
| Μήκος | 370mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Harden |
Benman 70598 Σπάτουλα Φαρδιά Inox 200mm με Πλαστική Λαβή 2 Υλικών
8.90€
Κωδικός:
70598
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Σπάτουλας | 200mm |
| Κατασκευαστής | Benman |
Stanley Σετ 10 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
6.50€
Κωδικός:
0-69-253
| Βάρος | 0.300 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 10 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κωδικός Εργοστασίου | 0-69-253 |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Σετ Αλλεν 9 Τμχ
14.90€
Κωδικός:
0-69-256
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Κωδικός Εργοστασίου | 0-69-256 |
| Σχήμα | L |
| Τεμάχια | 9 τμχ |












