Προϊόντα Κατηγορίας
Κιτ Ξύστρας Στόκου με 5 Σπάτουλες και Με Δυνατότητα Εναλλαγής Bihui PTKSK6
32.90€
Κωδικός:
BIHTKPF
| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bihui |
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 3x150mm
5.40€
Κωδικός:
70743
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz3 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707436 |
Stanley FatMax Pro Ταμπακιέρα Εργαλείων 14 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη
27.50€
Κωδικός:
FMST1-75779
KDS Jumbo Megalock X Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά
6.40€ – 8.70€Price range: 6.40€ through 8.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Αυτόματη Επαναφορά | Ναι |
| με Μαγνήτη | Όχι |
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| Μήκος | 3.5 m, 5,5 m |
| Πλάτος | 19 mm |
| Κατασκευαστής | Megalock |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH VDE 0x60mm
2.80€
Κωδικός:
70736
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Βάρος | 1 kg |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707368 |
BULLE BL-27G Πιστόλι Βαφής HVLP Άνω Δοχείου 600cc Μπεκ 2.0mm 66503
25.00€
Κωδικός:
66503
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πιστόλι Βαφής * |
| Τροφοδοσία | Αέρος * |
| Διάμετρος | 2.0 mm * |
| Χωρητικότητα | 600 |
| Πίεση (bar/psi) | 3/45 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατασκευαστής | Bulle |
F.F. Group Λίμα Πολλαπλής Χρήσης Τρίγωνη
7.20€ – 8.00€Price range: 7.20€ through 8.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Με Λαβή | 8″, 10″ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Bulle Μέγγενη Πάγκου Σταθερή
18.00€ – 29.90€Price range: 18.00€ through 29.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100mm, 125mm, 150mm, 80mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Benman Κατσαβίδι Τύπου Robertson #3x150mm
3.40€
Κωδικός:
72467
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Τετράγωνο |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396724679 |
F.F. Group Σετ 9 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
9.50€
Κωδικός:
34757
| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Κωδικός Εργοστασίου | 34757 |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |












