Προϊόντα Κατηγορίας
Cat® Εργαλειοθήκη Πλάτης 17″ 1200D 980202N
73.90€
Κωδικός:
9080980202
| Βάρος | 1.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 43.2 × 33.6 × 22.27 cm |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Κατασκευαστής | CAT |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |
Knipex SmartGrip Γκαζοτανάλια 1¼” 250mm 8501250
54.50€
Κωδικός:
8501250
| Βάρος | 0.500 κ. |
|---|---|
| Άνοιγμα Σιαγόνας | 1¼ “ |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Μήκος | 250 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο Vde 6.5x150mm
4.70€
Κωδικός:
70733
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Ίσιο, Καρυδάκι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707337 |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 05.5x125mm
4.80€
Κωδικός:
70732
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707320 |
F.F. Group Βελόνι CR-V με Λαστιχένια Λαβή 4x305mm
10.50€
Κωδικός:
23016
| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 3x100mm
3.00€
Κωδικός:
70730
| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707306 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Τύπος | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μήκος | 100mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο ESD 2.0x40mm
2.20€
Κωδικός:
70462
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704626 |
| Μήκος | 40 mm |
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι 09x150mm
4.30€
Κωδικός:
5204396704503
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Knipex Γκαζοτανάλια 1½” 180mm
46.90€
Κωδικός:
8603180
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 180 mm |
| Σετ | Όχι |
| Άνοιγμα Σιαγόνας | 1½ “ |
| Τύπος | Γκαζοτανάλια |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |












