Προϊόντα Κατηγορίας
Bulle Μέγγενη Πάγκου Σταθερή
18.00€ – 29.90€Price range: 18.00€ through 29.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100mm, 125mm, 150mm, 80mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Ψαλίδι Λαμαρίνας Δεξί Πράσινο Benman
13.00€
Κωδικός:
70046
| Βάρος | 0.450 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 250 mm. |
| Χρώμα | Πράσινο. |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396700468 |
F.F. Group Μαγνητικό Κατσαβίδι Ίσιο
1.60€ – 3.80€Price range: 1.60€ through 3.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Μαγνητικό |
| Μήκος | 75 mm, 100 mm, 125 mm, 175 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Πενσα 140mm 70751
9.90€
Κωδικός:
70751
| Μήκος | 140mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707511 |
Krausmann Handtools Κοπίδι Πλακέ
6.50€ – 7.20€Price range: 6.50€ through 7.20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Krausmann |
| Μήκος | 250 mm, 300mm |
Stanley Fatmax Εργαλειοθήκη δομικού αφρού FMST1-71219
51.90€
Κωδικός:
FMST1-71219
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστική |
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Με Διαχωριστικό | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Krausmann Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 950mm
172.00€
Κωδικός:
H04606
| Βάρος | 12.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Μήκος Ευθείας Κοπής | 950 mm |
| Τοποθέτηση | Χειρός |
| Υγρής Κοπής | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
Vorel Βελόνι Με Πλαστική Λαβή 300mm 35430
2.40€
Κωδικός:
20635460
| Μήκος | 300mm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Vorel |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083354304 |
Stanley Sort Master Ταμπακιέρα Εργαλείων 17 Θέσεων με Ρυθμιζόμενα Χωρίσματα Μαύρη
12.20€
Κωδικός:
1-94-745
| Ρυθμιζόμενα Διαχωριστικά | Ναι |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Αριθμός Θέσεων | 17 |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι 09x150mm
4.30€
Κωδικός:
5204396704503
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Stanley Θήκη Μέσης Εργαλείων Δερμάτινη 2 Θέσεων με Βάση Στήριξης Σφυριού
6.50€
Κωδικός:
STST1-80117
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 7 × 16.5 cm |
| Τύπος | Θήκη Μέσης |
| Θέσεις | 2 |
| Υλικό | Δέρμα |
| Στηριξη Σφυριού | Ναι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
F.F. Group Βελόνι CR-V με Λαστιχένια Λαβή 4x305mm
10.50€
Κωδικός:
23016
| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |












