Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 05.5x125mm
4.80€
Κωδικός:
70732
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707320 |
BULLE BLG-70 Πιστόλι Βαφής Κάτω Δοχείου 1000cc με Μπεκ 1.5mm
25.00€
Κωδικός:
66516
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bulle |
Benman Μίνι Εργαλείο ”Αρπαγή”
3.20€
Κωδικός:
70872
| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Barcode Προϊόντος | 5204396708723 |
| Κατασκευαστής | Benman |
Knipex TwinGrip Πένσα Ίσια 4 – 22 mm
29.80€
Κωδικός:
8202200
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Είδος | Πένσα |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
BULLE 66517 BLG-70 Πιστόλι βαφής Κάτω Δοχείου 1.8mm
20.00€
Κωδικός:
66517
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bulle |
Sigma Serie 4 Nex Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 760mm
Stanley Σειρά 2000 Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
23.40€
Κωδικός:
1-92-066
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 48.9 × 24.8 cm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Καθαρό Βάρος | 1.2 kg |
Stanley Σετ 8 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
3.90€
Κωδικός:
0-69-251
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 8 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Νο | 1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6mm |
| 8τμχ Νο | 1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6mm |












