Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι PZ
1.40€ – 3.40€Price range: 1.40€ through 3.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396724600
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz0, Pz1, Pz2, Pz3 |
|---|---|
| Μήκος | 100mm, 150mm, 75mm |
| Είδος | Μονό |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Τύπος Μύτης | Αστέρι |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Σταυρού PH ESD 00x75mm
1.80€
Κωδικός:
70471
| Βάρος | 0.150 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Μήκος | 75 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH00 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704718 |
Benman Σπάτουλα Πλακιδίων Οδοντωτή με Inox Λάμα 200mm και Ξύλινη Λαβή
3.60€ – 3.70€Price range: 3.60€ through 3.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Σπάτουλα Πλακιδίων |
|---|---|
| Υλικό Λάμας | Inox |
| Υλικό Λαβής | Ξύλο |
| Δόντια | Ναι |
| Πλάτος | 200 mm |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαστάσεις | 12Χ12, 10Χ10, 6Χ6 |
Stanley Σετ 8 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
3.90€
Κωδικός:
0-69-251
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 8 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Νο | 1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6mm |
| 8τμχ Νο | 1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6mm |
Flex κασετίνα DB 41 Σετ κατσαβιδόλαμες
39.00€
Κωδικός:
530494
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Είδος | Σετ Μύτες |
| Κασετίνα | Ναι (Σκληρή, στοιβαζόμενη) |
| Χρήση | Για Κατσαβίδι & Δράπανο |
| Πλήθος Τεμαχίων | 41 τμχ |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Flex Xtreme Γυαλόχαρτο έκκεντρο 1 Τμχ
3.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Stanley Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη 1-96-193
33.90€
Κωδικός:
1-96-193
| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Μεταφορά | Ώμου |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Torx S/D
1.90€ – 4.30€Price range: 1.90€ through 4.30€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704305
| Κεφαλή Torx (T) | T10, T15, T20, T40, T8 |
|---|---|
| Μήκος | 100mm, 150mm, 75mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Τύπος Μύτης | Torx, Καστάνιας |
Harden Σετ Κολαούζα Φιλιερες 20 Τεμαχίων
23.40€
Κωδικός:
5211610458
| Υλικό | Χάλυβας C45 |
|---|---|
| Εύρος | M3 – M12 |
| Barcode | 6959820832268 |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |












