Προϊόντα Κατηγορίας
F.F. Group Κατσαβίδι Pro Grip Torx
2.60€ – 2.80€Price range: 2.60€ through 2.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396328945
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 25, 27, 30 |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
CAT Ζώνη Εργαλείων
22.00€
Κωδικός:
9080980566
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τύπος | Ζώνη |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | CAT |
Harden Γρασαδόρος Χείρος 900cc Διπλό Έμβολο
25.90€
Κωδικός:
5215670105
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| με Ρόδες | Όχι |
| Τύπος | Χειρός |
| Είδος | Γρασαδόρος |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Harden |
Benman Ποτηροτρύπανα
5.20€ – 18.00€Price range: 5.20€ through 18.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Ποτηροπρίονο |
|---|---|
| SDS | Όχι |
| Υγρής Κοπής | Όχι |
| Ξηρής Κοπής | Όχι |
| Καροτιέρας | Όχι |
| Καρβιδίου | Όχι |
| HSS | Ναι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Ξύλο | Ναι |
| Μέταλλο | Ναι |
| Μπετό | Όχι |
| Τούβλο | Ναι |
| Πλακάκι | Ναι |
| Πλαστικό | Όχι |
| Διάμετρος | 29 mm, 35 mm, 40 mm, 60 mm, 86 mm, 102 mm, 16 mm, 17 mm, 19 mm, 21 mm, 22 mm, 25 mm, 30 mm, 33 mm, 38 mm, 46 mm, 51 mm, 54 mm, 57 mm, 64 mm, 67 mm, 70 mm, 73 mm, 76 mm, 83 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Yato Εκχειλωτικό Σωληνών 16/20/25mm YT-22373
6.50€
Κωδικός:
YT-22373
| Κατασκευαστής | Yato |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083223730 |
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι 08x150mm
4.20€
Κωδικός:
5204396704497
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Krausmann Handtools Κοπίδι Πλακέ
6.50€ – 7.20€Price range: 6.50€ through 7.20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Krausmann |
| Μήκος | 250 mm, 300mm |
Stanley Σετ 10 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
6.50€
Κωδικός:
0-69-253
| Βάρος | 0.300 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 10 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κωδικός Εργοστασίου | 0-69-253 |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley FatMax Pro Ταμπακιέρα Εργαλείων 14 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη
27.50€
Κωδικός:
FMST1-75779
F.F. Group Πένσα Ίσια Ηλεκτρολόγου Mini Μήκους 130mm
4.50€
Κωδικός:
31487
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396314870 |
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Μέγεθος | 130 mm |
| Είδος | Πένσα |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Σμυριδόπανο Smirdex (650) γυαλόχαρτο για ξύλο & αλουμίνιο(1 τμχ)
0.60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.01 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Smirdex |
| Είδος | Φύλλο Λείανσης Απλό |
| Κόκκωση | 100, 120, 150, 180, 220, 36, 40, 60, 80 |












