Προϊόντα Κατηγορίας
BULLE 66517 BLG-70 Πιστόλι βαφής Κάτω Δοχείου 1.8mm
20.00€
Κωδικός:
66517
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bulle |
Knipex Γκαζοτανάλια 1½” 180mm
46.90€
Κωδικός:
8603180
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 180 mm |
| Σετ | Όχι |
| Άνοιγμα Σιαγόνας | 1½ “ |
| Τύπος | Γκαζοτανάλια |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 0x60mm
2.90€
Κωδικός:
70740
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Είδος Μύτης | Σταυρός |
| Barcode | 5204396707405 |
Krausmann Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 950mm
172.00€
Κωδικός:
H04606
| Βάρος | 12.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Μήκος Ευθείας Κοπής | 950 mm |
| Τοποθέτηση | Χειρός |
| Υγρής Κοπής | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 02.5x75MM
2.80€
Κωδικός:
70729
| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707399 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Κατσαβίδι Αστέρι Μεγέθους Pz2x100mm
2.30€
Κωδικός:
72462
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Αστέρι |
| Μήκος | 100 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή (mm) | 2 mm |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz2 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396724624 |
KDS Jumbo Megalock X Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά
6.40€ – 8.70€Price range: 6.40€ through 8.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Αυτόματη Επαναφορά | Ναι |
| με Μαγνήτη | Όχι |
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| Μήκος | 3.5 m, 5,5 m |
| Πλάτος | 19 mm |
| Κατασκευαστής | Megalock |
BULLE Εξάγωνο Αεροκόπιδο 10mm σε Κασετίνα με 5 Κοπίδια 42718
61.43€
Κωδικός:
42718
| Βάρος | 3.20 κ. |
|---|---|
| Είδος | Αεροκόπιδο |
| Πίεση Λειτουργίας | 6,2 bar |
| Είσοδος (Σπείρωμα θηλ.) | 1/4″ |
| Κρούσεις (bpm) | 3200 |
| Κατασκευαστής | Bulle |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
FF Group Τανάλια Με Μόνωση
5.00€ – 6.20€Price range: 5.00€ through 6.20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 160 mm, 200 mm |
| Σιαγώνες | – |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Knipex Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων με Μήκος 135mm ErgoStrip
45.90€
Κωδικός:
169501SB
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Κουτί |
| Μήκος | 135 mm |
| Είδος Καλωδίου | Ομοαξονικό |
| Με Κόφτη | Όχι |
| Ελάχιστη Διάμετρος Καλωδίου | 0,2 mm |
| Διαμορφωμένες Υποδοχές | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Καλωδίου | 13 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |












