Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Ίσιο ESD 3.0x40mm
1.70€
Κωδικός:
70464
| Βάρος | 0.250 κ. |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Ίσιο, Torx, Καστάνιας |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704640 |
Κατσαβίδι ff group robertson (rb)
2.30€
Κωδικός:
32888
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Τετράγωνο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Μαγνητικό |
| Μήκος | 80 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Barcode | 5204396328884 |
Bulle BTC-630SN Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 750mm
Κωδικός:
BTC-630SN
| Βάρος | 11.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιος |
| Μήκος Ευθείας Κοπής | 750mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Knipex Σωληνοκόφτης Χειρός 90 22 10 BK
28.90€
Κωδικός:
902210BK
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Χρήση | Χειρός |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Καθαρό Βάρος | 70 g |
Stanley Fatmax Ανοιχτή Τσάντα Εργαλείων 1-93-952
37.30€
Κωδικός:
1-93-952
| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 29 × 29 × 38 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μεταφορά | Χειρός |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH VDE 0x60mm
2.80€
Κωδικός:
70736
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Βάρος | 1 kg |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707368 |
Benman Μίνι Εργαλείο ”Αρπαγή”
3.20€
Κωδικός:
70872
| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Barcode Προϊόντος | 5204396708723 |
| Κατασκευαστής | Benman |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 02.5x75MM
2.80€
Κωδικός:
70729
| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707399 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Καστάνια Benman
17.00€ – 25.00€Price range: 17.00€ through 25.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Καρέ υποδοχής: | 1/2″, 1/4″, 3/8″ |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Αριθμός Δοντιών | 48, 72 |
| Τύπος | Αρσενικό Καρέ |
| Σπάστη | Όχι |
| Διπλή | Όχι |
| Τηλεσκοπική | Όχι |
Flex Xtreme Γυαλόχαρτο έκκεντρο 1 Τμχ
3.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Benman Αλλεν Turbal Extra Long Σετ 9Τμχ
16.00€
Κωδικός:
70401
| Βάρος | 0.35 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
Benman Κατσαβίδι Torx
2.40€ – 2.60€Price range: 2.40€ through 2.60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396724723
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Είδος Μύτης | Torx |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Κεφαλή Torx (T) | T25, T27, T30 |
| Μήκος | 100mm, 125mm |












