Προϊόντα Κατηγορίας
FF Group Πενσα για Κλιπ RJ11-RJ45 23058
14.50€
Κωδικός:
23058
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396230583 |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο S/D 8.0x175mm
3.50€
Κωδικός:
72482
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396704282 |
BULLE BLE-70 Πιστόλι Βαφής Άνω Δοχείου 600ml με Μπεκ 1.5mm
18.00€
Κωδικός:
66521
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τύπος | BLE-70 |
| Μπεκ | 1,5 mm |
| Πίεση | 3/45 bar/psi |
| Χωρητικότητα | 600 c.c. |
| Κατασκευαστής | Bulle |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Cat® Εργαλειοθήκη ώμου 16″ 1680D 980206N
39.40€
Κωδικός:
9080980206
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | CAT |
| Μέγιστο βάρος μεταφοράς | 15kg |
F.F. Group Βελόνι CR-V με Λαστιχένια Λαβή 4x305mm
10.50€
Κωδικός:
23016
| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Κλειδιά Torx Άλεν με τρύπα CrV σετ 9τμχ Harden
6.50€
Κωδικός:
5204540607
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μεγέθη (σετ 9τμχ) | Τ10, Τ15, Τ20, Τ25, Τ27, Τ30, Τ40, Τ45, Τ50mm |
| Διαστάσεις | 7-18cm |
| Κατασκευαστής | Harden |
Sigma Serie 4 Nex Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 760mm
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 05.5x125mm
4.80€
Κωδικός:
70732
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707320 |
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι 09x150mm
4.30€
Κωδικός:
5204396704503
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Αλλεν Turbal Extra Long Σετ 9Τμχ
16.00€
Κωδικός:
70401
| Βάρος | 0.35 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |












