Προϊόντα Κατηγορίας
FF Group Καρυδάκι 1/2” 21mm
1.80€
Κωδικός:
35026
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396350267 |
Stanley Τσάντα Εργαλείων Ώμου Ανοιχτού Τύπου Μαύρη 18lt 3253563
28.60€
Κωδικός:
1-96-182
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μέγιστο Φορτίο | 15 kg |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Συνολικές Διαστάσεις | 44x25x28εκ. |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Ψαλίδι Λαμαρίνας Ίσιο
13.00€
Κωδικός:
70047
| Βάρος | 0.450 κ. |
|---|---|
| Είδος | Ψαλίδι Λαμαρίνας |
| Μέγεθος | 250 mm |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396700475 |
Whirlpower Κατσαβίδια VDE 1000V Σετ 6 Τεμαχίων
23.00€
Κωδικός:
1702310001
| Τεμάχια | 6 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Whirlpower |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 4714102534870 |
FF Group Αλλεν Σετ 10Τμχ (1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6-8-10)
5.40€
Κωδικός:
34754
| Βάρος | 0.35 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Βάρος | 0,480 kg |
Benman 70598 Σπάτουλα Φαρδιά Inox 200mm με Πλαστική Λαβή 2 Υλικών
8.90€
Κωδικός:
70598
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Σπάτουλας | 200mm |
| Κατασκευαστής | Benman |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH VDE 0x60mm
2.80€
Κωδικός:
70736
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Βάρος | 1 kg |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707368 |
Stanley Θήκη Δερμάτινη Μάυρη Διπλή Με Ζώνη 5Θήκες & 1Θήκη Για Σφυρί
46.90€
Κωδικός:
STST1-80113
| Βάρος | 1.250 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 145 × 9 × 26 cm |
| Θέσεις | 6 |
| Υλικό | Δέρμα |
| Στηριξη Σφυριού | Ναι |
| Τύπος | Ζώνη |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Μυτοτσίμπιδο 140mm 70748
14.90€
Κωδικός:
70748
| Μήκος | 140mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707481 |
F.F. Group Ψαλίδι Λαμαρίνας Αριστερό Μήκους 250mm
10.00€
Κωδικός:
23069
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Είδος | Ψαλίδι Λαμαρίνας |
| Μέγεθος | 250 mm |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Barcode | 5204396230699 |












