Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Ίσιο
2.20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
704
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Μήκος | 40mm |
| Μέγεθος | Νάνος |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Διαστάσεις Κεφαλής | 1,4 mm, 2,4 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Bulle Πιστόλι Βαφής Κάτω Δοχείου 2.5mm 66519
20.00€
Κωδικός:
66519
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πιστόλι Βαφής * |
| Τροφοδοσία | Αέρος * |
| Διάμετρος | 2.5 mm * |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πίεση (bar/psi) | 3/45 |
| Χωρητικότητα (c.c.) | 1000 |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Ίσιο ESD 3.0x75mm
2.50€
Κωδικός:
70466
| Τύπος Μύτης | Ίσιο, Καστάνιας |
|---|---|
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Barcode | 5204396704664 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Stanley Αλλεν Λαβής Σετ 7 Τεμαχίων (2,5-3-4-5-6-8-10mm)
7.90€
Κωδικός:
4-69-262
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Ψαλίδι Λαμαρίνας Ίσιο
13.00€
Κωδικός:
70047
| Βάρος | 0.450 κ. |
|---|---|
| Είδος | Ψαλίδι Λαμαρίνας |
| Μέγεθος | 250 mm |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396700475 |
Harden Πρέσα Ακροδεκτών RJ45/RJ11 190mm 5214660631
6.90€
Κωδικός:
5214660631
| Μήκος | 190mm |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας C45 |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820840676 |
Σμυριδόπανο Smirdex (650) γυαλόχαρτο για ξύλο & αλουμίνιο(1 τμχ)
0.60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.01 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Smirdex |
| Είδος | Φύλλο Λείανσης Απλό |
| Κόκκωση | 100, 120, 150, 180, 220, 36, 40, 60, 80 |
Benman Κατσαβίδι Αστέρι Μεγέθους Pz2x100mm
2.30€
Κωδικός:
72462
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Αστέρι |
| Μήκος | 100 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή (mm) | 2 mm |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz2 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396724624 |
Benman Λειαντικό Σφουγγάρι 4 Πλευρών Λοξό
1.10€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κόκκωση | 100, 180, 60 |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 90 mm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Benman |












