Προϊόντα Κατηγορίας
BULLE Εξάγωνο Αεροκόπιδο 10mm σε Κασετίνα με 5 Κοπίδια 42718
61.43€
Κωδικός:
42718
| Βάρος | 3.20 κ. |
|---|---|
| Είδος | Αεροκόπιδο |
| Πίεση Λειτουργίας | 6,2 bar |
| Είσοδος (Σπείρωμα θηλ.) | 1/4″ |
| Κρούσεις (bpm) | 3200 |
| Κατασκευαστής | Bulle |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Stanley FatMax Pro Ταμπακιέρα Εργαλείων 14 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη
27.50€
Κωδικός:
FMST1-75779
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 10.0x200mm
7.30€
Κωδικός:
70735
| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 200 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή (mm) | 10 mm |
| Barcode | 5204396707351 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Dewalt Σετ Ανοξείδωτες Σπάτουλες 4″, 5″, 6″ 3 Τμχ 3-201
49.90€
Κωδικός:
03840
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Τεμάχια | 3 |
Bormann Pro Σετ 8 Κατσαβίδια BHT1664
19.00€
Κωδικός:
BHT1664
| Βάρος | 0.900 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bormann |
| Είδος | Σετ Κατσαβίδια |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 8 τμχ |
| Τεμάχια (Μύτες) | 8 τμχ |
F.F. Group Πένσα Ίσια Ηλεκτρολόγου Mini Μήκους 130mm
4.50€
Κωδικός:
31487
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396314870 |
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Μέγεθος | 130 mm |
| Είδος | Πένσα |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Harden Μοιρογνωμόνιο Μηχανικού Inox 150mm
5.30€
Κωδικός:
5208580718
| Κατασκευαστής | Harden |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820832565 |
Benman Κατσαβίδι Σταυρός
1.80€ – 3.50€Price range: 1.80€ through 3.50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704381
| Μήκος | 100mm, 150mm, 200mm, 75mm |
|---|---|
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH0, PH1, PH2, PH3 |
| Είδος | Μονό |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Κατασκευαστής | Βenman |
F.F. Group Διπλό Κλειδί Πολύγωνο Κυρτό
2.40€ – 8.80€Price range: 2.40€ through 8.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Μέγεθος | 6×7, 7×8, 8×9, 10×11, 12X13, 14X15, 16×17, 18×19, 20×22, 24×26, 24X27, 25X28 |
|---|---|
| Αριθμός Κεφαλών | Διπλό |
| Τύπος | Κυρτό |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Λειαντικό Σφουγγάρι 4 Πλευρών Λοξό
1.10€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κόκκωση | 100, 180, 60 |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 90 mm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Benman |












