Προϊόντα Κατηγορίας
Sigma Serie 4 Nex Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 760mm
ΥΑΤΟ ΥΤ-37200 Ανυψωτής Ρυθμιζόμενος Χειρός 100mm
7.80€
Κωδικός:
YT-37200
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Yato |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083054419 |
BULLE 66517 BLG-70 Πιστόλι βαφής Κάτω Δοχείου 1.8mm
20.00€
Κωδικός:
66517
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bulle |
FF Group Γδάρτης Καλωδίων VDE 38199
13.00€
Κωδικός:
38199
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396381995 |
FF Group Σφικτήρας Μανταλάκι
2.00€ – 3.00€Price range: 2.00€ through 3.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μέγεθος | 4″, 7″ |
| Είδος | Ελατηρίου |
Harden 610150 Πριτσιναδόρος Ψαλιδωτός / Οροφής M3-M12
48.90€
Κωδικός:
5211610150
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Περιέχει μύτες | M3, M4, Μ5, Μ6, Μ8, Μ10, Μ12. |
| Μήκος | 370mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Harden |
Benman Κατσαβίδι Torx
2.40€ – 2.60€Price range: 2.40€ through 2.60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396724723
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Είδος Μύτης | Torx |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Κεφαλή Torx (T) | T25, T27, T30 |
| Μήκος | 100mm, 125mm |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH VDE 1x80mm
4.50€
Κωδικός:
70737
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μήκος | 80 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH1 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707375 |
Stanley Σειρά 2000 Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
23.40€
Κωδικός:
1-92-066
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 48.9 × 24.8 cm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Καθαρό Βάρος | 1.2 kg |
Κατσαβίδι ff group robertson (rb)
2.30€
Κωδικός:
32888
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Τετράγωνο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Μαγνητικό |
| Μήκος | 80 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Barcode | 5204396328884 |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH ESD 0x40mm
1.70€
Κωδικός:
5204396704701
| Βάρος | 0.300 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου, Ακριβείας |
| Μέγεθος | Νάνος |
| Μήκος | 40 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού | (PH)PH000 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Κιτ Ξύστρας Στόκου με 5 Σπάτουλες και Με Δυνατότητα Εναλλαγής Bihui PTKSK6
32.90€
Κωδικός:
BIHTKPF
| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bihui |












