Προϊόντα Κατηγορίας
FF Group Πενσα για Κλιπ RJ11-RJ45 23058
14.50€
Κωδικός:
23058
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396230583 |
Benman Σετ 9 Κλειδιά Torx σε Σχήμα L
19.00€
Κωδικός:
70402
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Μέγεθος Κεφαλής | T8 |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαστάσεις | (8-10-15-20-25-27-30-40-45) |
Benman Κατσαβίδι Τύπου Robertson #2x100mm
2.30€
Κωδικός:
5204396724662
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Τετράγωνο |
| Μήκος | 100 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή (mm) | 2 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Ίσιο ESD 3.0x40mm
1.70€
Κωδικός:
70464
| Βάρος | 0.250 κ. |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Ίσιο, Torx, Καστάνιας |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704640 |
Σκαρπέλο ξύλου 135mm X 22mm F.F. Group
7.10€
Κωδικός:
5204396230019
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
|---|---|
| Τύπος Λάμας | Λοξή |
| Φάρδος | 22 mm |
| Λαβή | Αντιολισθητική |
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι 08x150mm
4.20€
Κωδικός:
5204396704497
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Sigma Serie 4 Nex Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 760mm
Κλειδιά Torx Άλεν με τρύπα CrV σετ 9τμχ Harden
6.50€
Κωδικός:
5204540607
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μεγέθη (σετ 9τμχ) | Τ10, Τ15, Τ20, Τ25, Τ27, Τ30, Τ40, Τ45, Τ50mm |
| Διαστάσεις | 7-18cm |
| Κατασκευαστής | Harden |
F.F. Group Κατσαβίδι Pro Grip Torx
2.60€ – 2.80€Price range: 2.60€ through 2.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396328945
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 25, 27, 30 |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |












