Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Σταυρού PH ESD 00x75mm
1.80€
Κωδικός:
70471
| Βάρος | 0.150 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Μήκος | 75 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH00 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704718 |
Benman Αλλεν Turbal Extra Long Σετ 9Τμχ
16.00€
Κωδικός:
70401
| Βάρος | 0.35 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο S/D 8.0x175mm
3.50€
Κωδικός:
72482
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396704282 |
Krausmann Καλέμι οκτάγωνο (H03316)
4.60€
Κωδικός:
5212000743862
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 250 × 23 × 16 cm |
| Είδος | Καλέμι οκτάγωνο |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
Bulle 66513 Πιστόλι Βαφής Αέρος Άνω Δοχείου 1.0mm
19.00€
Κωδικός:
66513
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Άνω Δοχείου |
| Διάμετρος Μπεκ | 1 mm |
| Τεχνολογία Ψεκασμού | HVLP |
| Χωρητικότητα (c.c.) | 125 |
| Πίεση (bar/psi) | 3/45 |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 8.0x175mm
5.80€
Κωδικός:
70734
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707344 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH VDE 1x80mm
4.50€
Κωδικός:
70737
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μήκος | 80 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH1 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707375 |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH ESD 1x100mm
1.90€
Κωδικός:
70473
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Μήκος | 100 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704732 |
F.F. Group Κατσαβίδι Pro Grip Torx
2.60€ – 2.80€Price range: 2.60€ through 2.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396328945
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 25, 27, 30 |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
FF Group Γερμανικό Κλειδί Din 3110
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
1.50€ – 5.70€Price range: 1.50€ through 5.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Μέγεθος Κεφαλής | 10X11, 12X13, 14X15, 16X17, 20X22, 21X23, 24X26, 6X7, 8X9 |
| Αριθμός Κεφαλών | Διπλό |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
F.F. Group Πένσα Ίσια Ηλεκτρολόγου Mini Μήκους 130mm
4.50€
Κωδικός:
31487
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396314870 |
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Μέγεθος | 130 mm |
| Είδος | Πένσα |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |












