Προϊόντα Κατηγορίας
F.F. Group Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά 25mm
4.20€ – 8.00€Price range: 4.20€ through 8.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Stanley Αλλεν Λαβής Σετ 7 Τεμαχίων (2,5-3-4-5-6-8-10mm)
7.90€
Κωδικός:
4-69-262
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Quick Access Τσάντα Εργαλείων Πλάτης Μαύρη
89.80€
Κωδικός:
FMST1-80144
| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23 × 47 cm |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
F.F. Group Πένσα Ίσια Ηλεκτρολόγου
7.40€ – 9.00€Price range: 7.40€ through 9.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
|---|---|
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Είδος | Πένσα |
| Μέγεθος | 160 mm, 180 mm, 200 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Bormann Pro BIW1142 – Σώμα γείωσης 300Α
3.30€
Κωδικός:
BIW1142
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bormann |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο ESD 2.0x40mm
2.20€
Κωδικός:
70462
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704626 |
| Μήκος | 40 mm |
Bormann Pro Σετ 8 Κατσαβίδια BHT1664
19.00€
Κωδικός:
BHT1664
| Βάρος | 0.900 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bormann |
| Είδος | Σετ Κατσαβίδια |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 8 τμχ |
| Τεμάχια (Μύτες) | 8 τμχ |
Benman Τάκος Σφουγγάρι 4 Πλευρών – 100×68×25mm
0.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Harden Βαλίτσα Εργαλείων Πλαστική με Χειρολαβή Αλουμινίου 18”
16.50€
Κωδικός:
520353
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Βαλίτσα |
| Υλικό | Αλουμινίου |
| Κατασκευαστής | Harden |
Dewalt Ταμπακιέρα Εργαλείων 10 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη 55x37x13εκ
68.30€
Κωδικός:
DWST83394-1
Harden Κλειδιά Αλεν Μακρυά Cr-V 9 Τμχ
5.90€
Κωδικός:
5204540608
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κατασκευαστής | Harden |












