Προϊόντα Κατηγορίας
Stanley Essential Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
9.50€
Κωδικός:
STST1-75515
| Βάρος | 0.650 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 19 × 13 cm |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Yato Πόντα SDS 150x4mm YT-47143
2.20€
Κωδικός:
YT-47143
| Μήκος | 150mm |
|---|---|
| Διάμετρος | 4mm |
| Κατασκευαστής | Yato |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083471438 |
Harden Τρίποδo Αλουμινίου 1.45m για Laser
23.60€
Κωδικός:
581014
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Μέγιστο Ύψος | 1450mm (1.45m) |
| Υλικό | Αλουμινίου |
| Σπείρωμα Υποδοχής | Με αντάπτορα 1/4″ σε 5/8″ |
| Κατασκευαστής | Harden |
Tσάντα εργαλείων Stanley 1-93-330
12.70€
Κωδικός:
1-93-330
| Αδιάβροχη | Όχι |
|---|---|
| Μέγιστο Φορτίο | 15 kg |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Μεταφορά | Χειρός |
| Διαστάσεις | 30x13x25εκ. |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά και Μαγνήτη 25mm
8.00€ – 12.00€Price range: 8.00€ through 12.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 5 m, 8 m |
| Πλάτος | 25 mm |
| Αυτόματη Επαναφορά | Ναι |
| με Μαγνήτη | Ναι |
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| Κατασκευαστής | Benman |
Stanley FatMax Τσάντα Εργαλείων Πλάτης Μαύρη
66.90€
Κωδικός:
1-95-611
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 27 × 46 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι 08x150mm
4.20€
Κωδικός:
5204396704497
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Cat® Εργαλειοθήκη ώμου 16″ 1680D 980206N
39.40€
Κωδικός:
9080980206
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | CAT |
| Μέγιστο βάρος μεταφοράς | 15kg |
Stanley Εργαλειοθήκη Γκρι Μεταλλική-Πλαστική
39.90€
Κωδικός:
1-95-619
| Υλικό | Μεταλλική, Πλαστική |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Ταμπακιέρα | Όχι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 8.0x175mm
5.80€
Κωδικός:
70734
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707344 |
| Κατασκευαστής | Βenman |












