Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά 7.5M
2.80€
Κωδικός:
5204396710160
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Αυτόματη Επαναφορά | Ναι |
| με Μαγνήτη | Όχι |
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| Μήκος | 3 m |
| Πλάτος | 16 mm |
F.F. Group Ψαλίδι Λαμαρίνας Αριστερό Μήκους 250mm
10.00€
Κωδικός:
23069
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Είδος | Ψαλίδι Λαμαρίνας |
| Μέγεθος | 250 mm |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Barcode | 5204396230699 |
Stanley Σετ Αλλεν 9 Τμχ
14.90€
Κωδικός:
0-69-256
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Κωδικός Εργοστασίου | 0-69-256 |
| Σχήμα | L |
| Τεμάχια | 9 τμχ |
Knipex TwinGrip Πένσα Ίσια 4 – 22 mm
29.80€
Κωδικός:
8202200
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Είδος | Πένσα |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Stanley Fatmax Tstak Ταμπακιέρα Εργαλείων 10 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη 44×33.3×11.9εκ.
49.40€
Κωδικός:
FMST82967-1
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Αριθμός Θέσεων | 10 |
| Ρυθμιζόμενα Διαχωριστικά | Όχι |
| Αφαιρούμενα Κουτιά | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο S/D 8.0x175mm
3.50€
Κωδικός:
72482
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396704282 |
Smirdex (270) Γυαλόχαρτο νερού 230x280mm(1 τμχ)
0.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Harden Μοιρογνωμόνιο Μηχανικού Inox 150mm
5.30€
Κωδικός:
5208580718
| Κατασκευαστής | Harden |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820832565 |
Benman Σφουγγάρι Λείανσης
0.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κόκκωση | 120, 220, 60 |
| Είδος | Λειαντικό Σφουγγάρι |
| Με Τρύπες | Όχι |
| Μήκος | 123 mm |
| Πλάτος | 98 mm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Benman |
BULLE 66517 BLG-70 Πιστόλι βαφής Κάτω Δοχείου 1.8mm
20.00€
Κωδικός:
66517
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bulle |












