Προϊόντα Κατηγορίας
Σμυριδόπανο Smirdex (650) γυαλόχαρτο για ξύλο & αλουμίνιο(1 τμχ)
0.60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.01 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Smirdex |
| Είδος | Φύλλο Λείανσης Απλό |
| Κόκκωση | 100, 120, 150, 180, 220, 36, 40, 60, 80 |
Stanley Σουγιάς με Κλειδιά Torx
10.20€
Κωδικός:
2-69-266
| Βάρος | 0.200 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 8 τμχ |
| Σχήμα | Σουγιάς |
| Μέγεθος Κεφαλής | T9 |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Εργαλειοθήκη Γκρι Μεταλλική-Πλαστική
39.90€
Κωδικός:
1-95-619
| Υλικό | Μεταλλική, Πλαστική |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Ταμπακιέρα | Όχι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Κλειδιά Torx Άλεν με τρύπα CrV σετ 9τμχ Harden
6.50€
Κωδικός:
5204540607
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μεγέθη (σετ 9τμχ) | Τ10, Τ15, Τ20, Τ25, Τ27, Τ30, Τ40, Τ45, Τ50mm |
| Διαστάσεις | 7-18cm |
| Κατασκευαστής | Harden |
Ψαλίδι Λαμαρίνας Δεξί Πράσινο Benman
13.00€
Κωδικός:
70046
| Βάρος | 0.450 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 250 mm. |
| Χρώμα | Πράσινο. |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396700468 |
Benman Τάκος Σφουγγάρι 4 Πλευρών – 100×68×25mm
0.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κιτ Ξύστρας Στόκου με 5 Σπάτουλες και Με Δυνατότητα Εναλλαγής Bihui PTKSK6
32.90€
Κωδικός:
BIHTKPF
| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bihui |
F.F. Group Πένσα Ίσια Ηλεκτρολόγου
7.40€ – 9.00€Price range: 7.40€ through 9.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
|---|---|
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Είδος | Πένσα |
| Μέγεθος | 160 mm, 180 mm, 200 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH ESD 1x40mm
1.60€
Κωδικός:
70474
| Βάρος | 0.200 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Μέγεθος | Νάνος |
| Μήκος | 40 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH00 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704749 |
Flex κασετίνα DB 41 Σετ κατσαβιδόλαμες
39.00€
Κωδικός:
530494
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Είδος | Σετ Μύτες |
| Κασετίνα | Ναι (Σκληρή, στοιβαζόμενη) |
| Χρήση | Για Κατσαβίδι & Δράπανο |
| Πλήθος Τεμαχίων | 41 τμχ |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Bulle Καρφωτικό Αέρος T50
63.00€
Κωδικός:
47887
| Βάρος | 2.43 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Πίεση | 8 bar |
| Βελονάκι | FT Τύπου 14 |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |












