Προϊόντα Κατηγορίας
FF Group Κατσαβίδι Καρυδάκι Pro grip
5.70€ – 6.80€Price range: 5.70€ through 6.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
|---|---|
| Καθαρό Μήκος | 125mm |
| Μέγεθος | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο S/D 8.0x175mm
3.50€
Κωδικός:
72482
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396704282 |
Knipex Ταναλάκι Ψιλή Μόνωση με Αυτιά Νο200mm
27.50€
Κωδικός:
6801200S2
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 200 mm |
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Κατασκευαστής | Knipex |
F.F. Group Πένσα Ίσια Ηλεκτρολόγου
13.00€ – 14.50€Price range: 13.00€ through 14.50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Stanley Σουγιάς με Κλειδιά Torx
10.20€
Κωδικός:
2-69-266
| Βάρος | 0.200 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 8 τμχ |
| Σχήμα | Σουγιάς |
| Μέγεθος Κεφαλής | T9 |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Cat® Εργαλειοθήκη ώμου 16″ 1680D 980206N
39.40€
Κωδικός:
9080980206
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | CAT |
| Μέγιστο βάρος μεταφοράς | 15kg |
Stanley Fatmax Ανοιχτή Τσάντα Εργαλείων 1-93-952
37.30€
Κωδικός:
1-93-952
| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 29 × 29 × 38 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μεταφορά | Χειρός |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH VDE 1x80mm
4.50€
Κωδικός:
70737
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μήκος | 80 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH1 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707375 |
Krausmann Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 950mm
172.00€
Κωδικός:
H04606
| Βάρος | 12.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Μήκος Ευθείας Κοπής | 950 mm |
| Τοποθέτηση | Χειρός |
| Υγρής Κοπής | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Krausmann |












