Προϊόντα Κατηγορίας
Master Lock Ιμάντας Με Καστάνια Και Γάντζους 5x25mm
16.40€
Κωδικός:
310800112
| Κατασκευαστής | Master Lock |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 3520190923097 |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Ίσιο
2.20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
704
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Μήκος | 40mm |
| Μέγεθος | Νάνος |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Διαστάσεις Κεφαλής | 1,4 mm, 2,4 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Yato Πόντα SDS 150x4mm YT-47143
2.20€
Κωδικός:
YT-47143
| Μήκος | 150mm |
|---|---|
| Διάμετρος | 4mm |
| Κατασκευαστής | Yato |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083471438 |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 04.0x100mm
3.80€
Κωδικός:
70731
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707313 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Krausmann Κόλληση Σύρμα Σπιράλ 1mm H07980
1.70€
Κωδικός:
H07980
| Κατασκευαστής | Krausmann |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5212000750754 |
Stanley Σετ 8 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
3.90€
Κωδικός:
0-69-251
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 8 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Νο | 1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6mm |
| 8τμχ Νο | 1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6mm |
FF Group Καρυδάκι 1/2″ 27mm
2.90€
Κωδικός:
35030
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396350304 |
FF group Γερμανοπολύγωνο Κλειδί din 3113
1.50€ – 11.00€Price range: 1.50€ through 11.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Μέγεθος (mm) | 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 18x19mm, 19mm, 20mm, 21mm, 22mm, 23mm, 24mm, 25mm, 26mm, 27mm, 28mm, 30mm, 32mm |
| Σπαστό | Όχι |
| Καστάνιας | Όχι |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Stanley Εργαλειοθήκη Γκρι Μεταλλική-Πλαστική 23”
46.90€
Κωδικός:
1-95-616
| Βάρος | 3.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 58.4 × 29.3 × 29.5 cm |
| Υλικό | Πλαστική |
| Ταμπακιέρα | Όχι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Ίσιο ESD 3.0x75mm
2.50€
Κωδικός:
70466
| Τύπος Μύτης | Ίσιο, Καστάνιας |
|---|---|
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Barcode | 5204396704664 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
FF Group Καρυδάκι 1/2 22mm
2.00€
Κωδικός:
35027
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396350274 |












