Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά και Μαγνήτη 25mm
8.00€ – 12.00€Price range: 8.00€ through 12.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 5 m, 8 m |
| Πλάτος | 25 mm |
| Αυτόματη Επαναφορά | Ναι |
| με Μαγνήτη | Ναι |
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| Κατασκευαστής | Benman |
Γυαλόχαρτο φινιρίσματος Smirdex (140) SiC 1 τμχ
0.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.01 κ. |
|---|---|
| Κόκκωση | 100, 120, 180, 220, 280, 320, 400, 80 |
| Είδος | Φύλλο Λείανσης Απλό |
| Μήκος | 280 mm |
| Πλάτος | 230 mm |
| Κατασκευαστής | Smirdex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
F.F. Group Πένσα Ίσια Ηλεκτρολόγου Mini Μήκους 130mm
4.50€
Κωδικός:
31487
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396314870 |
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Μέγεθος | 130 mm |
| Είδος | Πένσα |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
CAT Ζώνη Εργαλείων
22.00€
Κωδικός:
9080980566
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τύπος | Ζώνη |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | CAT |
Stanley Quick Access Τσάντα Εργαλείων Πλάτης Μαύρη
89.80€
Κωδικός:
FMST1-80144
| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23 × 47 cm |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Νάνος S/D PH
2.30€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
|---|---|
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Διαστάσεις | 2x25mm, 1x25mm |
Bulle Καρφωτικό Αέρος T50
63.00€
Κωδικός:
47887
| Βάρος | 2.43 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Πίεση | 8 bar |
| Βελονάκι | FT Τύπου 14 |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 1x80mm
3.70€
Κωδικός:
70741
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Σταυρός, Torx |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz1 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707412 |
F.F. Group Λίμα Πολλαπλής Χρήσης Τρίγωνη
7.20€ – 8.00€Price range: 7.20€ through 8.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Με Λαβή | 8″, 10″ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Με Καστάνια & Σετ 28 Μύτες
12.90€
Κωδικός:
70869
| Βάρος | 0.120 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Τεμάχια (Μύτες) | 28 τμχ |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Είδος | Κατσαβίδι με Μύτες |
| Τύπος Μύτης | Ίσιο, Σταυρός, Torx, Καρυδάκι, Allen |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH1 |
KDS Jumbo Megalock X Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά
6.40€ – 8.70€Price range: 6.40€ through 8.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Αυτόματη Επαναφορά | Ναι |
| με Μαγνήτη | Όχι |
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| Μήκος | 3.5 m, 5,5 m |
| Πλάτος | 19 mm |
| Κατασκευαστής | Megalock |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH VDE 1x80mm
4.50€
Κωδικός:
70737
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μήκος | 80 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH1 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707375 |












