Προϊόντα Κατηγορίας
Cat® Εργαλειοθήκη ώμου 16″ 1680D 980206N
39.40€
Κωδικός:
9080980206
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | CAT |
| Μέγιστο βάρος μεταφοράς | 15kg |
Stanley Θήκη Δερμάτινη Μάυρη Διπλή Με Ζώνη 5Θήκες & 1Θήκη Για Σφυρί
46.90€
Κωδικός:
STST1-80113
| Βάρος | 1.250 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 145 × 9 × 26 cm |
| Θέσεις | 6 |
| Υλικό | Δέρμα |
| Στηριξη Σφυριού | Ναι |
| Τύπος | Ζώνη |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
F.F. Group Λίμα Πολλαπλής Χρήσης Τρίγωνη
7.20€ – 8.00€Price range: 7.20€ through 8.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Με Λαβή | 8″, 10″ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Λειαντικό Σφουγγάρι 4 Πλευρών Λοξό
1.10€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κόκκωση | 100, 180, 60 |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 90 mm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Benman |
Benman Ψαλίδι Λαμαρίνας Ίσιο
13.00€
Κωδικός:
70047
| Βάρος | 0.450 κ. |
|---|---|
| Είδος | Ψαλίδι Λαμαρίνας |
| Μέγεθος | 250 mm |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396700475 |
BULLE Εξάγωνο Αεροκόπιδο 10mm σε Κασετίνα με 5 Κοπίδια 42718
61.43€
Κωδικός:
42718
| Βάρος | 3.20 κ. |
|---|---|
| Είδος | Αεροκόπιδο |
| Πίεση Λειτουργίας | 6,2 bar |
| Είσοδος (Σπείρωμα θηλ.) | 1/4″ |
| Κρούσεις (bpm) | 3200 |
| Κατασκευαστής | Bulle |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
F.F. Group Γαλλικό Κλειδί
5.00€ – 17.50€Price range: 5.00€ through 17.50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Μέγιστο Άνοιγμα Σιαγόνων | 37 mm |
| Συνολικό Μήκος | 300 mm |
| Πλαστική Λαβή | Όχι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μέγεθος | 10″, 12″, 6″, 8″ |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 10.0x200mm
7.30€
Κωδικός:
70735
| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 200 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή (mm) | 10 mm |
| Barcode | 5204396707351 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
F.F. Group Σουγιάς με Κλειδιά Allen Μπίλιας
7.40€
Κωδικός:
34762
| Βάρος | 0.250 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 7 τμχ |
| Σχήμα | Σουγιάς |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Harden Τρίποδo Αλουμινίου 1.45m για Laser
23.60€
Κωδικός:
581014
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Μέγιστο Ύψος | 1450mm (1.45m) |
| Υλικό | Αλουμινίου |
| Σπείρωμα Υποδοχής | Με αντάπτορα 1/4″ σε 5/8″ |
| Κατασκευαστής | Harden |












