Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Torx S/D
1.90€ – 4.30€Price range: 1.90€ through 4.30€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704305
| Κεφαλή Torx (T) | T10, T15, T20, T40, T8 |
|---|---|
| Μήκος | 100mm, 150mm, 75mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Τύπος Μύτης | Torx, Καστάνιας |
Kubala ECO LINE Σπάτουλα Inox με Αδιάβροχη Λαβή Σύνθετου Ξύλου (200mm / 300mm)
3.20€ – 3.90€Price range: 3.20€ through 3.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Benman Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά και Μαγνήτη 25mm
8.00€ – 12.00€Price range: 8.00€ through 12.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 5 m, 8 m |
| Πλάτος | 25 mm |
| Αυτόματη Επαναφορά | Ναι |
| με Μαγνήτη | Ναι |
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| Κατασκευαστής | Benman |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Σταυρός Μεγέθους PH0x75mm
1.80€
Κωδικός:
70472
| Βάρος | 0.200 κ. |
|---|---|
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Κεφαλή Σταυρού | (PH)PH0 |
| Τύπος Μύτη | Σταυρός |
| Μήκος | 75 mm |
| Είδος | Μονό |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704725 |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH ESD 0x40mm
1.70€
Κωδικός:
5204396704701
| Βάρος | 0.300 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου, Ακριβείας |
| Μέγεθος | Νάνος |
| Μήκος | 40 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού | (PH)PH000 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Harden Τρίποδo Αλουμινίου 1.45m για Laser
23.60€
Κωδικός:
581014
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Μέγιστο Ύψος | 1450mm (1.45m) |
| Υλικό | Αλουμινίου |
| Σπείρωμα Υποδοχής | Με αντάπτορα 1/4″ σε 5/8″ |
| Κατασκευαστής | Harden |
FF Group Τανάλια Με Μόνωση
5.00€ – 6.20€Price range: 5.00€ through 6.20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 160 mm, 200 mm |
| Σιαγώνες | – |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Bormann Pro BIW1142 – Σώμα γείωσης 300Α
3.30€
Κωδικός:
BIW1142
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bormann |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Γυαλόχαρτο φινιρίσματος Smirdex (140) SiC 1 τμχ
0.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.01 κ. |
|---|---|
| Κόκκωση | 100, 120, 180, 220, 280, 320, 400, 80 |
| Είδος | Φύλλο Λείανσης Απλό |
| Μήκος | 280 mm |
| Πλάτος | 230 mm |
| Κατασκευαστής | Smirdex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |












