Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι 09x150mm
4.30€
Κωδικός:
5204396704503
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Knipex TwinGrip Πένσα Ίσια 4 – 22 mm
29.80€
Κωδικός:
8202200
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Είδος | Πένσα |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Ίσιο ESD 3.0x75mm
2.50€
Κωδικός:
70466
| Τύπος Μύτης | Ίσιο, Καστάνιας |
|---|---|
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Barcode | 5204396704664 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Tσάντα εργαλείων Stanley 1-93-330
12.70€
Κωδικός:
1-93-330
| Αδιάβροχη | Όχι |
|---|---|
| Μέγιστο Φορτίο | 15 kg |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Μεταφορά | Χειρός |
| Διαστάσεις | 30x13x25εκ. |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Dewalt Ταμπακιέρα Εργαλείων 10 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη 55x37x13εκ
68.30€
Κωδικός:
DWST83394-1
Harden Μοιρογνωμόνιο Μηχανικού Inox 150mm
5.30€
Κωδικός:
5208580718
| Κατασκευαστής | Harden |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820832565 |
F.F. Group Ράσπα Ημιστρόγγυλη με Λαβή
2.20€ – 2.90€Price range: 2.20€ through 2.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Ράσπα | 8″, 6″ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Krausmann Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 950mm
172.00€
Κωδικός:
H04606
| Βάρος | 12.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Μήκος Ευθείας Κοπής | 950 mm |
| Τοποθέτηση | Χειρός |
| Υγρής Κοπής | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
Stanley Τσάντα Εργαλείων Πλάτης Μαύρη
48.90€
Κωδικός:
STST1-72335
| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30.5 × 18.5 × 47.5 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Stanley Ζώνη Εργαλείων Υφασμάτινη 8 Θέσεων με Βάση Στήριξης Σφυριού
20.90€
Κωδικός:
1-96-178
| Βάρος | 0.800 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 25.5 × 7.5 cm |
| Τύπος | Ζώνη |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Θέσεις | 8 |
| Στηριξη Σφυριού | Ναι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 2x100mm
4.90€
Κωδικός:
70742
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Αστέρι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μήκος | 100 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz2 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707429 |












