Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Μυτοτσίμπιδο 140mm 70748
14.90€
Κωδικός:
70748
| Μήκος | 140mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707481 |
Stanley Σετ 8 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
3.90€
Κωδικός:
0-69-251
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 8 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Νο | 1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6mm |
| 8τμχ Νο | 1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6mm |
FF Group Τανάλια Με Μόνωση
5.00€ – 6.20€Price range: 5.00€ through 6.20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 160 mm, 200 mm |
| Σιαγώνες | – |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 3x100mm
3.00€
Κωδικός:
70730
| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707306 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Τύπος | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μήκος | 100mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
FF Group Γερμανικό Κλειδί Din 3110
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
1.50€ – 5.70€Price range: 1.50€ through 5.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Μέγεθος Κεφαλής | 10X11, 12X13, 14X15, 16X17, 20X22, 21X23, 24X26, 6X7, 8X9 |
| Αριθμός Κεφαλών | Διπλό |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman 70598 Σπάτουλα Φαρδιά Inox 200mm με Πλαστική Λαβή 2 Υλικών
8.90€
Κωδικός:
70598
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Σπάτουλας | 200mm |
| Κατασκευαστής | Benman |
Benman Κατσαβίδι Torx
2.40€ – 2.60€Price range: 2.40€ through 2.60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396724723
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Είδος Μύτης | Torx |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Κεφαλή Torx (T) | T25, T27, T30 |
| Μήκος | 100mm, 125mm |
Benman Ποτηροτρύπανα
5.20€ – 18.00€Price range: 5.20€ through 18.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Ποτηροπρίονο |
|---|---|
| SDS | Όχι |
| Υγρής Κοπής | Όχι |
| Ξηρής Κοπής | Όχι |
| Καροτιέρας | Όχι |
| Καρβιδίου | Όχι |
| HSS | Ναι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Ξύλο | Ναι |
| Μέταλλο | Ναι |
| Μπετό | Όχι |
| Τούβλο | Ναι |
| Πλακάκι | Ναι |
| Πλαστικό | Όχι |
| Διάμετρος | 29 mm, 35 mm, 40 mm, 60 mm, 86 mm, 102 mm, 16 mm, 17 mm, 19 mm, 21 mm, 22 mm, 25 mm, 30 mm, 33 mm, 38 mm, 46 mm, 51 mm, 54 mm, 57 mm, 64 mm, 67 mm, 70 mm, 73 mm, 76 mm, 83 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
F.F. Group Μαγνητικό Κατσαβίδι Ίσιο
1.60€ – 3.80€Price range: 1.60€ through 3.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Μαγνητικό |
| Μήκος | 75 mm, 100 mm, 125 mm, 175 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |












