Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Torx S/D
1.90€ – 4.30€Price range: 1.90€ through 4.30€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704305
| Κεφαλή Torx (T) | T10, T15, T20, T40, T8 |
|---|---|
| Μήκος | 100mm, 150mm, 75mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Τύπος Μύτης | Torx, Καστάνιας |
Knipex Πλαγιοκόφτης Ηλεκτρολόγου Πλευρικής Κοπής Μήκους 125mm
23.90€
Κωδικός:
7803125
| Βάρος | 0.150 κ. |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Μέγεθος | 125 mm |
| Είδος | Πλαγιοκόφτης |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Smirdex (135) Alox Γυαλόχαρτο ξύλου (1 τμχ)
0.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.01 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 280 mm |
| Πλάτος | 230 mm |
| Κατασκευαστής | Smirdex |
| Κόκκωση | 100, 120, 150, 180, 220, 240, 280, 320, 400, 60, 80 |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Stanley Σημαδευτήρι γωνιακό 190mm
3.40€
Κωδικός:
03601
| Μήκος | 190mm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 3253560036010 |
Stanley Εργαλειοθήκη Γκρι Μεταλλική-Πλαστική
39.90€
Κωδικός:
1-95-619
| Υλικό | Μεταλλική, Πλαστική |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Ταμπακιέρα | Όχι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Bormann Pro BIW1142 – Σώμα γείωσης 300Α
3.30€
Κωδικός:
BIW1142
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bormann |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Stanley Σετ Αλλεν 9 Τμχ
14.90€
Κωδικός:
0-69-256
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Κωδικός Εργοστασίου | 0-69-256 |
| Σχήμα | L |
| Τεμάχια | 9 τμχ |
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 3x150mm
5.40€
Κωδικός:
70743
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz3 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707436 |
Knipex Γκαζοτανάλια 1½” 180mm
46.90€
Κωδικός:
8603180
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 180 mm |
| Σετ | Όχι |
| Άνοιγμα Σιαγόνας | 1½ “ |
| Τύπος | Γκαζοτανάλια |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Benman Κατσαβίδι Torx
2.40€ – 2.60€Price range: 2.40€ through 2.60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396724723
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Είδος Μύτης | Torx |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Κεφαλή Torx (T) | T25, T27, T30 |
| Μήκος | 100mm, 125mm |
Benman Κατσαβίδι Torx ESD
1.70€ – 1.80€Price range: 1.70€ through 1.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704756
| Κεφαλή Torx (T) | T10, T15, T20, T6, T8, Τ9 |
|---|---|
| Μήκος | 40mm, 50mm, 60mm |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Torx |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |












