Προϊόντα Κατηγορίας
F.F. Group Κοφτάκι Μπετού με μουστάκι
6.00€ – 7.00€Price range: 6.00€ through 7.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.300 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 160 mm, 180 mm |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
Bulle BTC-630SN Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 750mm
Κωδικός:
BTC-630SN
| Βάρος | 11.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιος |
| Μήκος Ευθείας Κοπής | 750mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Benman Κατσαβίδι Αστέρι Μεγέθους Pz2x100mm
2.30€
Κωδικός:
72462
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Αστέρι |
| Μήκος | 100 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή (mm) | 2 mm |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz2 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396724624 |
F.F. Group Σουγιάς με Κλειδιά Allen Μπίλιας
7.40€
Κωδικός:
34762
| Βάρος | 0.250 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 7 τμχ |
| Σχήμα | Σουγιάς |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Knipex Πλαγιοκόφτης Ηλεκτρολόγου Πλευρικής Κοπής Μήκους 125mm
23.90€
Κωδικός:
7803125
| Βάρος | 0.150 κ. |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Μέγεθος | 125 mm |
| Είδος | Πλαγιοκόφτης |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Stanley Essential Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
10.90€
Κωδικός:
STST1-75518
| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 40.6 × 19.5 cm |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Καθαρό Βάρος | 0.9 kg |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 3x100mm
3.00€
Κωδικός:
70730
| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707306 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Τύπος | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μήκος | 100mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
Yato Ανυψωτικό Αέρος 135Kg ΥΤ-67383
8.90€
Κωδικός:
ΥΤ-67383
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Είδος | Αερόσακος Ανύψωσης |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Yato |
F.F. Group Μαγνητικό Κατσαβίδι Ίσιο
1.60€ – 3.80€Price range: 1.60€ through 3.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Μαγνητικό |
| Μήκος | 75 mm, 100 mm, 125 mm, 175 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Stanley Essential Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
9.50€
Κωδικός:
STST1-75515
| Βάρος | 0.650 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 19 × 13 cm |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Stanley Fatmax Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη 31lt
79.90€
Κωδικός:
FMST1-80147
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Αδιάβροχη | Ναι |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Συνολικές Διαστάσεις | 49x29x34εκ. |
| με Σκληρό Πάτο | Ναι |
| Κατασκευαστής | Stanley |












