Προϊόντα Κατηγορίας
Καστάνια Benman
17.00€ – 25.00€Price range: 17.00€ through 25.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Καρέ υποδοχής: | 1/2″, 1/4″, 3/8″ |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Αριθμός Δοντιών | 48, 72 |
| Τύπος | Αρσενικό Καρέ |
| Σπάστη | Όχι |
| Διπλή | Όχι |
| Τηλεσκοπική | Όχι |
Stanley Εργαλειοθήκη Γκρι Μεταλλική-Πλαστική 23”
46.90€
Κωδικός:
1-95-616
| Βάρος | 3.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 58.4 × 29.3 × 29.5 cm |
| Υλικό | Πλαστική |
| Ταμπακιέρα | Όχι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο S/D 8.0x175mm
3.50€
Κωδικός:
72482
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396704282 |
Benman Κατσαβίδι Αστέρι Μεγέθους Pz2x100mm
2.30€
Κωδικός:
72462
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Αστέρι |
| Μήκος | 100 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή (mm) | 2 mm |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz2 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396724624 |
F.F. Group Ράσπα Ημικυκλική
3.80€ – 4.80€Price range: 3.80€ through 4.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Λαβή | 10”, 12″ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Σετ Αλλεν 9Τ 1.5-2.5-3-4-5-6-8-10
14.50€
Κωδικός:
70400
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Κωδικός εργοστασίου | 70401 |
| Κατασκευαστής | Benman |
Stanley Fatmax Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη 31lt
79.90€
Κωδικός:
FMST1-80147
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Αδιάβροχη | Ναι |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Συνολικές Διαστάσεις | 49x29x34εκ. |
| με Σκληρό Πάτο | Ναι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι με Μήκος 150mm
4.20€ – 4.90€Price range: 4.20€ through 4.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | 8, 9, 10, 11, 12, 13 |
Sigma Serie 4 Nex Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 760mm
Knipex Cobra Γκαζοτανάλια 2″ 250mm
35.90€
Κωδικός:
8702250
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 250 mm |
| Κατασκευαστής | Knipex |












