Προϊόντα Κατηγορίας
Knipex Ταναλάκι Ψιλή Μόνωση με Αυτιά Νο200mm
27.50€
Κωδικός:
6801200S2
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 200 mm |
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Κατασκευαστής | Knipex |
F.F. Group Fiberglass Μετροταινία
7.70€ – 9.40€Price range: 7.70€ through 9.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Αυτόματη Επαναφορά | Χαρακτηριστικά Αυτόματη ΕπαναφοράΌχι με ΜαγνήτηΌχι ΑυτοκόλλητηΌχι Διαστάσεις Μήκος30 m |
|---|---|
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| με Μαγνήτη | Όχι |
| Μήκος Μέτρου | 20m, 30m |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Stanley FatMax Τσάντα Εργαλείων Πλάτης Μαύρη
66.90€
Κωδικός:
1-95-611
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 27 × 46 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
F.F. Group Πλαγιοκόφτης Πλάγιο CR-V
7.00€ – 8.50€Price range: 7.00€ through 8.50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πλαγιοκόφτης |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μέγεθος | 170 mm, 190 mm |
Stanley FatMax Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη Μ43xΠ28xΥ30εκ.
62.70€
Κωδικός:
FMST1-73607
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Συνολικές Διαστάσεις | 43x28x30εκ. |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
FF Group Πενσα για Κλιπ RJ11-RJ45 23058
14.50€
Κωδικός:
23058
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396230583 |
BULLE BL-27G Πιστόλι Βαφής HVLP Άνω Δοχείου 600cc Μπεκ 2.0mm 66503
25.00€
Κωδικός:
66503
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πιστόλι Βαφής * |
| Τροφοδοσία | Αέρος * |
| Διάμετρος | 2.0 mm * |
| Χωρητικότητα | 600 |
| Πίεση (bar/psi) | 3/45 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Stanley Θήκη Δερμάτινη Μάυρη Διπλή Με Ζώνη 5Θήκες & 1Θήκη Για Σφυρί
46.90€
Κωδικός:
STST1-80113
| Βάρος | 1.250 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 145 × 9 × 26 cm |
| Θέσεις | 6 |
| Υλικό | Δέρμα |
| Στηριξη Σφυριού | Ναι |
| Τύπος | Ζώνη |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Bulle Καρφωτικό Αέρος T50
63.00€
Κωδικός:
47887
| Βάρος | 2.43 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Πίεση | 8 bar |
| Βελονάκι | FT Τύπου 14 |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |












