Προϊόντα Κατηγορίας
Knipex TwinGrip Πένσα Ίσια 4 – 22 mm
29.80€
Κωδικός:
8202200
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Είδος | Πένσα |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Αλλεν Turbal Extra Long Σετ 9Τμχ
16.00€
Κωδικός:
70401
| Βάρος | 0.35 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
Benman Λειαντικό Σφουγγάρι 4 Πλευρών Λοξό
1.10€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κόκκωση | 100, 180, 60 |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 90 mm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Benman |
Benman Κοφτάκι Μπετου 120mm 70752
15.00€
Κωδικός:
70752
| Μήκος | 120mm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707528 |
Flex κασετίνα DB 41 Σετ κατσαβιδόλαμες
39.00€
Κωδικός:
530494
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Είδος | Σετ Μύτες |
| Κασετίνα | Ναι (Σκληρή, στοιβαζόμενη) |
| Χρήση | Για Κατσαβίδι & Δράπανο |
| Πλήθος Τεμαχίων | 41 τμχ |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Vorel Βελόνι Με Πλαστική Λαβή 300mm 35430
2.40€
Κωδικός:
20635460
| Μήκος | 300mm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Vorel |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083354304 |
Stanley Fatmax Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη 31lt
79.90€
Κωδικός:
FMST1-80147
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Αδιάβροχη | Ναι |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Συνολικές Διαστάσεις | 49x29x34εκ. |
| με Σκληρό Πάτο | Ναι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Σετ 9 Κλειδιά Torx σε Σχήμα L
19.00€
Κωδικός:
70402
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Μέγεθος Κεφαλής | T8 |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαστάσεις | (8-10-15-20-25-27-30-40-45) |
Knipex Γκαζοτανάλια 2″ 250mm 86 03 250
69.20€
Κωδικός:
8603250
| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Άνοιγμα Σιαγόνας | 2 “ |
| Σετ | Όχι |
| Τύπος | Γκαζοτανάλια |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Καθαρό Βάρος | 465 g |
| Κεφαλή | επιχρωμιωμένο |
| Πάχος σιαγόνας (άρθρωση) (B2) | 8,0 mm |
| Πάχος άρθρωσης (Β3) | 14,0 mm |
| Πάχος άκρων (Β1) | 8,0 mm |
| Θέσεις ρύθμισης | 19 |
| Δυνατότητα σε παξιμάδια (απέναντι ίσιες πλευρές) | 52 mm |












